Vajina daraltıcı bitkiler nedir?

Kategori: Genel - 17.640 viewsYorum Yazın
Vajina daraltıcı bitkiler nedir?

Vajina daraltıcı bitkiler nedir? Limonla vajina daraltma yapılabilir mi? Vajina daraltan yağlar hangileridir? Bu soruların cevaplarını okuyacağınız makalede hayatınızın bundan sonrasında sizi rahatlatacak, hayata daha sıkı sarılmanızı sağlayacak bilgilere ulaşabileceksiniz. Vajina daraltıcı bitkiler nedir öğrenin ve sürprizlere hazırlıklı olun!

Vajina daraltıcı bitkiler nedir?

Vajina daraltma doğal yöntemler arasında yer alan vajina daraltıcı bitkiler sağladıkları çözümlerle her türlü övgüyü hak ediyor.

Vajina daraltma nedir? Vajina daraltma, zamanla deforme olan veya sarkma görülen ya da genişleyen kadın genital organının estetik operasyonla veya bitkisel yöntemlerle toparlanması, sıkılaştırılması ve gençleştirilmesi işlemidir.

Vajina genişlemesinin nedenleri?

 • Çok sayıda normal doğum yapma
 • Sık cinsel ilişkiye girme
 • Kürtaj olma
 • Yaşlanma ile oluşan deformasyon
 • Jinekolojik tedavilerin getirdiği durumlar
 • Kalıtsal genetik faktörler
 • Estetik kaygılar
 • Cinsel ilişki şekli
 • Biyolojik sorunlar (Rektum sarkması)
 • Estetik vajina beklentisi
 • Daha dar vajina ve daha genç vajina beklentisi

Vajina daraltıcı bitkiler

Vajina daraltıcı doğal bitkiler

Vajina daraltan bitkiler ile yapacağınız kürler hem yan etkisi olmaması hem maliyeti hem de sonuçları nedeniyle tüm dünyada ilgi görüyor. Bu konuda vajina daraltma doğal yöntemler arasında ilk sıralarda gelen bitkisel kürler ve bitkisel yağlar hangileridir?

 • Nane ile vajina daraltma

Vajina daraltıcı bitkiler nedir denildiğinde nane pek akla gelmiyor. Nane ile yapacağınız buğu kürü vajina daraltmada etkili olabilir. Bir litre suyun içerisine iki bağ taze nanenin yapraklarını atarak kaynatır. Kaynamış suyu bir leğene boşaltarak üzerine oturun ve buharı 15 dakika boyunca genital bölgenize uygulayın.

 • Witch Hazel ( Güvercin ağacı Bitkisi)

Vajina daraltıcı bitkilerden bir diğeri Güvercin Ağacı Bitkisi olarak bilinen Witch hazel’dir. Bu bitki vajinal kasların sıkılaşmasına katkı sağlar. Bitkinin tozunu öğütülmüş olarak haftada bir kez genital bölgeye uygulayabilirsiniz.

 • Pueraria Mirifica

Bu bitki Tayland’ın kuzey bölgelerinde yetişiyor. Ülkemize ithal ediliyor. Pueraria Mirifica içeriğindeki etken maddelerle vajina daraltıcı bitkiler nedir sorusuna yanıtlar arasında yer buluyor. Pueraria Mirifica memeleri sıkılaştırıcı, cildi besleyici ve pürüzsüz hale getirici, canlılık verici, saçları siyahlaştıran özellikleriyle ünlüdür.

Pueraria Mirifica cinsel organın dokusunun yeniden büyümesini teşvik ederek vajinal kasları sıkılaştırır. Bu doğal bitki ayrıca östrojen düzeylerini dengeler ve hormon dengesizliklerini etkisiz hale getirir. Bu bitki de rahim kanseri hücrelerine karşı koruma sağlar.

 • Curcuma Comosa

Bu bitki Hint safranı ailesindendir. Bu ot, vajinal kas kütlesini sıkılaştırır ve vajinal duvar yüzeyindeki prolapsusa karşı koruma sağlayarak gelecekte gevşekliği gidermeye yardımcı olur. Curcuma Comosa ayrıca kuru ciltlere ve sıcak basmalara yardımcı olur ve bunları tedavi eder. Bu bitki adet krampları en aza indirir. Vajina daraltıcı bitkiler nedir sorusunun cevapları arasında yaygın bir üne sahiptir.

 • Limonla vajina daraltma (limon sürmek vajinayı daraltır mı?)

Limon sürmek vajinayı daraltır mı sorusunun tek ve net bir cevabı bulunuyor: Daraltmaz! Limonla vajina daraltma bir şehir efsanesidir. Buraya başlık olarak yazmamızın nedeni çok fazla limon vajinayı daraltır mı veya limon vajinayı sıkılaştırır mı sorusuna muhatap olmamızdır. Limon vajinayı daraltmaz, böyle bir etkisi bilinmiyor. Bu konuda limon uygulayanların kendilerini sıkmasından başka sıkılaşma olmaz.

 • Limonun vajinaya faydası (limonun vajinaya faydasi)

  Limonla vajina daraltma bir şehir efsanesidir. Buraya başlık olarak yazmamızın nedeni çok fazla limon vajinayı daraltır mı veya limon vajinayı sıkılaştırır mı sorusuna muhatap olmamızdır. Limon vajinayı daraltmaz, böyle bir etkisi bilinmiyor. Bu konuda limon uygulayanların kendilerini sıkmasından başka sıkılaşma olmaz.

Limon sürmek vajinayı daraltır mı sorusunu daha açık yanıtlayalım. Halk arasında yaygın olarak kullanılan vajinaya limon sıkma, sokma veya su ya da şap ile limon suyunu karıştırıp vajina daraltıcı etki için uygulamak doğru yöntemler değildir.  Ampirik kanıtlar ve tıbbi çalışmalar, limonun önemli yan etkilere sahip olduğunu ve ciddi sağlık riski taşıdıklarını ortaya koymuştur. ASLA VAJİNA DARALTMA AMACIYLA KULLANILMAMALIDIR.

Limonun vajinaya faydası (limonun vajinaya faydasi) yoktur. Birçok kültürdeki kadınlar kontrasepsiyon ve vajinal hijyen amaçları için limon veya kireç suyu kullanıyor ve hala kullanıyor. Bazı kadınlar limon ve limon suyunun HIV enfeksiyonundan korunmasına yardımcı olabileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, bazı araştırmalar yardım etmeden ziyade bu limon ve limon suyunun çok fazla hasara neden olduğunu ve HIV’in vücuda girmesini kolaylaştırdığını ispatladı ve kanıtladı. Ya% 100 ya da seyreltilmiş kireç ya da limon suyu ile vajinanın yıkanması bir kadının HIV bulaşması riskini arttıracaktır. Limonun vajinaya faydasi var diye kullananları uyarıyoruz. Aman dikkat! büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Limon vajina daraltıcı bitkiler nedir listesinde kullanılmaması gereken bir doğal meyvedir.

 • Bektaşi Üzümü

Bektaşi Üzümü vajinayı daraltan bitkiler arasında ülkemizde yetişen bir meyvedir. Pek çok faydası yanında vajina kaslarını sıkılaştırma amacıyla da kullanılabilir. Vajina daraltan Bektaşi Üzümü kürü için meyveleri bir kaba koyarak kaynatmak gerekiyor. Soğuduktan sonra süzerek her gün vajinal bölgeye uygulayın. Vajina daraltan yiyecekler arasında yer alan Bektaşi üzümü kürü vajinal elastikiyetin tekrar sağlanmasında etkilidir.

Vajina daraltma kürü

Vajina daraltma kürü olarak uygulayabileceğiniz çok basit ve evde yapılabilecek bir tarif veriyoruz. Orta boy bir tencereye iki bağ taze nane koyun. Taze nanenin saplarını da kullanabilirsiniz. naneyi tencerede 10 dakika kadar kaynatın. Bu arada tencerenin kapağını kapatmayı unutmayın! Suyu içerisindeki naneler de kalmak üzere bir leğene boşaltın ve buharının üzerine oturun. 10-15 dakika kadar bekleyin. Doğal ve yan etkisi olmayan bir vajina daraltma kürü olan bu tarifi iki günde bir uygulayabilirsiniz.

Vajina daraltıcı bitkisel ürünler   

Doğrudan rahim daraltan şifalı bitkiler yanında bitkisel karışım olarak satılan ürünler de tercih edilebilir. Rahim daraltma bitkisel çözümler arayanlar için vajina daraltan krem veya vajina daraltıcı krem olarak da bilinen bu ürünlerin içeriğinin bitkisel olduğundan emin olmadan kullanmayınız. çünkü rahim daraltma bitkisel adı altında içeriğinde yoğun kimyasal katkı olan ürünler sırf ticari kaygıyla piyasaya sürülebiliyor.

Vajina daraltan kremler

Vajina daraltıcı kremler ile hayatınıza renk ve gençlik katın. Vajina daraltıcı kremler eczanelerde bulunabileceği gibi internet ortamından da bulunabiliyor. Bu konuda Vajina daraltıcı kremle 18 yıl öncesine dönün! Başlıklı çok değerli yazımızı mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Vajina daraltma doğal yöntemler yanında medikal estetik uygulamalar, şap vajina daraltmak için kullanılabiliyor mu gibi sorular da kafada oluşabilir. Vajina daraltma aleti gibi fanteziler canlanabilir. Bunları bir tarafa bırakarak bitkisel ve doğal çözümlere yönelmek daha etkili olabilir.

Vajina daraltan yağlar (vajina daraltan yağlar)

Vajina daraltma doğal yollarla esansiyel yağlar kullanılarak da sıkılaştırılabilir. Bu konuda vajina daraltan yağlar olarak bilinen esansiyel yağlar şunlardır. Vajina daraltan bitkisel yağlar ile ilgili yeterli bilimsel veri bulunmamaktadır. Vajina daraltan bitkisel yağlar halk arasındaki kadim kullanımlara dayanmaktadır. Doktor onayı olmadan kullanılmamasını tavsiye ediyoruz.

 • Acoa yağı
 • Avokado yağı
 • Jojoba yağı

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Kaynak: www.genckalanlar.com


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!