Bitkisel göz altı kremi

Kategori: Genel - 1.229 viewsYorum Yazın
Bitkisel göz altı kremi

Bitkisel göz altı kremi zamanla ihtiyaç duyulan bir gereksinimdir. Çünkü modern hayat şartları, yaş alma, dengesiz beslenme, uyku düzenindeki dengesizlik göz çevresinin erken kırışmasına ve göz altında kahverengi halkalar ve morluklar oluşmasına neden olabilir. Göz altı torbaları da cabası. Bu yaşlanma belirtilerini geride bırakmak için bitkisel göz altı kremi hazırlayabilirsiniz. Bu yazıda göz çevresi bakımı zeytinyağı dahil doğal öneriler, bitkisel göz altı kremi tarifi, doğal göz çevresi kremi yapımı gibi konularda benzersiz bilgiler bulabilirsiniz. Bu bilgilerin işinize çok yarayacağından emin olabilirsiniz.

 

Bitkisel göz altı kremi

Çok özel bir bitkisel göz altı kremi tarifi veriyoruz. Bu kremle göz çevresi sorunlarını iyileştirmeniz ve yıllarca daha genç göstermeniz mümkün olabilir. Çünkü göz çevresi insanın yaşını ele veren ve daha yaşlı görünmesine neden olan bir bölgedir. Doğal göz çevresi kremi ile çok daha genç görünen göz çevresine sahip olabilirsiniz.

Evde göz çevresi bakımı için hazırlayabileceğiniz bitkisel göz çevresi kremi için şu malzemeler gerekiyor.

 

 • Yarım fincan yeşil çay
 • 5 damla mavi anemon çiçeği yağı
 • 1 yemek kaşığı kuşburnu tohumu yağı
 • 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı
 • 1/4 çorba kaşığı E vitamini
 • 1 çorba kaşığı balmumu
 • 1 damla havuç yağı
 • 3 damla lavanta yağı

 

Doğal göz çevresi kremi nasıl yapılır?

Doğal göz çevresi kremi nasıl yapılır adım adım izleyelim. Önce bir fincan yeşil çay demleyin. Daha sonra bir tavaya bir bardak su koyun ve orta derecede ısıtarak balmumu ve esansiyel yağları ekleyin. Balmumum tam olarak eriyene kadar bekleyin.

Yeşil çayı hazırladığınız demliği de aynı sıcaklığa getirin ve hem yağ karışımınız hem de su karışımı yaklaşık 130 dereceye ulaştığında, su karışımınızı yağ karışımınıza dökünüz. Bu karışımı bir blendır marifetiyle karıştırın.

Suyu artık alttan ayırmayı bırakana kadar periyodik olarak (her 10 dakikada bir) karıştırmaya devam edin. Bu yaklaşık bir saat 30 dakika sürer eğilimindedir.

Tam olarak karıştırıldıktan sonra, mavi anemon çiçeği yağı ekleyin, ardından kutulara dökün. Bu krem ​​hafiftir ve sabah ve gece kullanılabilir. Makyaj altında harika çalışıyor.

 

Doğal göz altı kremi İbrahim Saraçoğlu

Doğal göz altı kremi İbrahim Saraçoğlu tarifini uygulamak istiyorsanız elbette aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Doğal göz altı kremi İbrahim Saraçoğlu tarifi göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesinde de çok işinize yarayabilir.

Doğal kırışıklık kremi İbrahim Saraçoğlu tarifiyle göz çevresi dahil kullanılabilecek çok etkili formülleri içeriyor.

 

 

bitkisel göz altı kremi-doğal göz altı kremi ibrahim saraçoğlu-göz çevresi bakımı zeytinyağı-doğal kırışıklık kremi ibrahim saraçoğlu-evde göz çevresi bakımı-doğal göz çevresi kremi-göz çevresi kırışıklık kremi doğal-göz çevresi doğal nemlendirme-hindistan cevizi yağı göz kremi-bitkisel göz kremi markaları-bitkisel göz çevresi kremi-doğal göz çevresi kremi nasıl yapılır-doğal göz altı kremi tarifi-doğal parabensiz göz kremi-bitkisel göz altı kremi yapımı-doğal göz çevresi kremi yapımı-göz çevresi bakım kremi doğal-en iyi bitkisel göz çevresi kremi

Doğal göz altı kremi ibrahim saraçoğlu

Göz çevresi bakımı zeytinyağı

Göz çevresi bakımı zeytinyağı kullanarak da yapılabilir. Zeytinyağı tek başına kullanıldığında göz çevresi kırışıklıklarına etki eder. Aynı zamanda cildi nemlendirir. Yüksek antioksidan etkisiyle cildin kolajen üretimini teşvik eder ve yaşlanma belirtilerinin azaltılmasında görev yapar.

 

Doğal göz çevresi kremi yapımı

Doğal göz çevresi kremi yapımı birkaç dakikada hazırlayabileceğiniz bir tarifle size hizmete devam ediyoruz. Aktarlarda kolay bulunabilecek malzemelerle göz çevresi doğal nemlendirme etkili bitkisel göz çevresi kremi size büyük faydalar sağlayacaktır. Yaş almanın getirdiği belirtilerden kurtulmak kendinizi çok daha iyi hissettirecektir!

Bitkisel göz çevresi kremi ya da başka bir ifadeyle doğal göz çevresi kremi yapımı için gerekli malzemeler aşağıda yer alıyor.

 • Organik hindistancevizi yağı
 • E vitamini tabletleri
 • Günlük yağı (sığla yağı)

 

 

Doğal göz altı kremi tarifi

Hazırlayacağınız göz çevresi kırışıklık kremi doğal bir gençlik ve pürüzsüz bir göz çevresinin garantisidir. Hindistan cevizi yağı göz kremi tarifi çok basittir. Doğal göz altı kremi tarifi için üç adımda yapacağınız uygulamalar yeterlidir.

Hindistan cevizi yağı göz kremi için bir çorba kaşığı Hindistan cevizi yağını bir cam kaba ilave edin. Yağı gevşetmek ve ısıtmak için karıştırın. İki E vitamini kapsülünü alın ve onu hindistancevizi yağı içine boşaltın.

Hindistan cevizi yağı ve E vitamini karışımına iki ya da üç damla günlük yağı ekleyin. İyice karıştırın ve kapağı olan küçük bir kaba ekleyin. Sertleştirmek için doğal parabensiz göz kremi soğutabilirsiniz.

Geceleri, gözlerinizin altına az miktarda doğal parabensiz göz kremi ile ıslatın. Bu, yağların gece boyunca cildinize nüfuz etmesine yardımcı olur. Bitkisel göz altı kremi yapımı ile elde ettiğiniz karışmı sabah da kullanabilirsiniz, sadece makyaj yapmadan önce en az 10 dakika kadar ıslatın. Göz çevresi bakım kremi doğal nazik, nemlendirici makyaj temizleyicisi olarak da kullanılabilir. Bitkisel göz altı kremi yapımı bu kadar basittir. Keyfini çıkarın!

 

Bitkisel göz kremi markaları

Bitkisel göz kremi markaları olarak yaptığımız hızlı bir araştırmada karşımıza ilk olarak çıkan markalar ve ürünler şunlar oldu. Elbette bu marka ve ürünler en iyi bitkisel göz çevresi kremi olarak nitelendirilemez. Çünkü en iyi bitkisel göz çevresi kremi sizin beklenti, cilt yapınız, yaşınız ve kullanım alışkanlıklarınıza ve marka bağlılığınıza göre değişebilir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Kaynak: www.genckalanlar.com


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!