Dudak çevresi kırışıklıkları

Kategori: Genel - 14.616 viewsYorum Yazın
Dudak çevresi kırışıklıkları

 

Dudak çevresi kırışıklıkları gözle görülebilen en büyük yaşlılık göstergelerindendir. Çünkü gözün ilk gördüğü ve dikkat ettiği organların başında gelir. Dudak çevresi kırışıklıkları bulunan bir kadının cildi ne kadar pürüzsüz, göz çevresi kırışıksız, saçı bakımlı da olsa yaşlı görünümü engellenemez. Bir zamanlar en beğendiğiniz, öne çıkardığınız güzel ve seksi bulduğunuz dudaklarınızdan kaçar mı oldunuz? Bu yazıda dudak çevresi kırışıklıklarının kader olmadığını, engellenebileceğini veya dudak gençleştirme işlemlerinin mümkün olduğunu okuyacaksınız. Dudaklarınızdan mutlu bir teşekkür döküleceğine inanıyoruz. Çünkü dudak kırışıklığı olmayan her kadın genç gösterir.

Dudak etrafı kırışıklık sorunu kadınların ilerleyen yaşlarda karşılaştıkları bir konu. Erkekler bu konuda daha şanslı.

 

Dudak çevresi kırışıklıkları

Burundan dudağa inen çizgiler, dudak gençleştirme işlemi gerektirecek kadar derin olabilir. Yaşla birlikte dudak çevresinde ağız içine doğru büzüşme görülebilir. Ağız kenarı sarkması olarak da bilinen bu durum can sıkıcı bir hal alabilir. Kadınlar zamanla ruj bile sürmekten kaçınarak kendilerini içe kapatabilirler. Kendilerini çekici bulmazlar.

 

Dudak üstü kırışıklıkları neden olur?

Dudak üstü çizgilerini oluşturan pek çok faktör bulunuyor. Dudak kırışıklığı neden olur ilk akla gelenleri aşağıda veriyoruz.

 • Dudak büzme mimiği
 • Sigara içmek
 • Takma diş kullanım
 • Güneşe maruz kalmak
 • Yaş
 • Yatış pozisyonu (Yan veya yüzüstü yatma alışkanlığı)
 • Hatalı istenmeyen tüy alma yöntemleri (epilasyon) uygulanması
 • Çok sakız çiğneme alışkanlığı
 • Genetik yatkınlık

dudak çevresi kırışıklıkları suna dumankaya-dudak üstü kırışıklıkları kadınlar kulübü-ağız kenarı sarkması-burundan dudağa inen çizgiler-dudak gençleştirme-yanak çizgileri yok etme-dudak üstü kırışıklıkları-dudak üstü kırışıklıkları için egzersizler-dudak çevresi kırışıklıkları

Burundan dudağa inen çizgiler

Dudak kenarı kırışıklıkları nasıl giderilir?

Dudak kırışıklığı nasıl geçer? Dudak çevresi kırışıklıkları nasıl giderilir? Dudak kenarı kırışıklıklarından kurtulmak elbette mümkündür. Dudak üstü kırışıklıkları nasıl yok edilir sorusuna verilebilecek cevapları aşağıda okuyabilirsiniz. Yapılabilecek uygulamaların listesini inceleyin ve ilginizi çeken konunun üzerine tıklayarak detaylı makalemize ulaşın! Dudak kenarı çizgilerini dert etmeyin. O dudaklar hep genç kalsın ki yine yansın geceler, gelsin tebessümler! Dudak üstü kırışıklıkları nasıl geçer okuyun ve size uygun çözümü hemen uygulamaya başlayın.

Dudak üstü kırışıklıklar için ne yapmalı? Dudak kırışıklığı için uygulayabileceğiniz temel çözümler.

 • Dudak estetiği (dudak kenarı çizgileri dolgu, yanak çizgileri yok etme, dudak üstü kırışıklıkları dolgu, dudak üstü kırışıklık tedavisi)
 • Dudak kenarı çizgileri için yüz yogası yapabilirsiniz (dudak çevresi kırışıklıkları için yüz yogası, dudak üstü kırışıklıkları için yoga)
 • Dudak üstü kırışıklıkları için krem kullanabilirsiniz (dudak kırışıklıkları için krem, dudak üstü kırışıklık kremi, dudak kenarı kırışıklıkları için krem, dudak çevresi kırışıklık kremi)
 • Dudak kırışıklıkları için egzersizler altın değerinde çözümler sunuyor (dudak çevresi kırışıklıkları için egzersizler, dudak kırışıklıkları için hareketler, dudak üstü kırışıklıkları için egzersizler)
 • Dudak kırışıklıkları için bitkisel çözüm ve karışımlar uygulayabilirsiniz (dudak kırışıklıklarına doğal çözüm, dudak çevresi kırışıklıkları bitkisel çözüm, dudak kenarı kırışıklıkları için bitkisel çözüm, dudak kırışıklığına bitkisel çözüm, dudak üstü kırışıklıkları doğal formül, dudak üstü kırışıklıkları için bitkisel çözüm, dudak kenarı kırışıklıkları bitkisel çözüm)
 • Dudak üstü kırışıklıkları için maske tarifleri hazırlayabilirsiniz (dudak çevresi kırışıklıkları için maske, dudak kenarı kırışıklıkları için doğal maskeler, dudak kenarındaki kırışıklıklar için maske, dudak üstü kırışıklık maskesi, dudak kenarı kırışıklıkları için maskeler)

 

Dudak çevresi kırışıklıkları için uzman görüşleri

Dudak çevresi kırışıklıkları Suna Dumankaya tarafından gündeme getirilen ve çözümler sunulan bir estetik konudur. Dudak üstü kırışıklıkları Suna Dumankaya önerileri için videoyu izleyebilirsiniz.

Dudak çevresi kırışıklıkları Prof. Dr. Onur Erol açıklamaları

 

Dudak kırışıklıkları nasıl giderilir?

Dudak üstü kırışıklığı nasıl giderilir veya dudak kenarındaki kırışıklıklar nasıl giderilir pek çok yolu ve tekniği olduğunu biliyoruz. Size uygun yöntemle dudak kırışıklıkları mazide kalan bir sorun olabilir. Dudak etrafındaki kırışıklıklar sizi hayata küstürmesin. Bu dünyaya bir kez geliyoruz. Dudak üstü kırışıklık nasıl geçer artık biliyorsunuz. Lütfen dudağınızı büzmeyin bundan sonra, hep dolgun, hep genç dudaklarla kalın!

Bu arada anama motorlarında konuları hatalı yazımla aratan ziyaretçilerimize bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Lütfen Türkçede nasıl yazılıyorsa o şekilde aratın. Örneğin ‘dudak cevresi kirisikliklari’ biçiminde değil ‘dudak çevresi kırışıklıkları’ olarak aramayı alışkanlık haline getirin. Kendinizi yormayın!

 

Dudak çevresi kırışıklıkları yazısı ilk önce Genç Kalanlar üzerinde ortaya çıktı.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!