En iyi serum hangisi?

Kategori: Genel - 1.229 viewsYorum Yazın
En iyi serum hangisi?

 

En iyi serum hangisi sorusu ile sıkça karşılaşıyoruz. En iyi serum kendi yaptığınızdır. Çünkü kimyasal maddelerden, katkılardan uzak ve etkilidir. En iyi serum nedir? En iyi serum evde nasıl yapılır? Elbette kozmetik firmalarının ürettiği ve gerçekten kullananların etkilerini açıkça gördüğü cilt serumu veya cilt kremi markaları bulunuyor. Bizim önerimiz öncelikle en iyi cilt serumu hangisi diye aramanız yerine kendi çözümünüzü kendinizin üretmesidir. Nasıl mı? Hemen tarifi veriyoruz. Bu yazı sizi avuç dolusu para ödemeden en iyi serum sahibi yapabilir!

 

En iyi serum yapmak!

Anti aging cilt serumu nedir? Cilt serumu veya yüz serumu ciltte meydana gelen yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran ve yenilerinin oluşumunu engelleyen ürünlerdir. Anti aging serum nedir? Yaşlanma karşıtı etken maddelerle hazırlanan ve cilde doğrudan uygulanabilen kozmetik estetik etkili maddelerdir.

Ziyaretçilerimiz anti aging, cilt bakımı ve genç kalmak konularında en çok aşağıdaki soruları yöneltiyor. Tümüne birden cevap veriyoruz.

 • En iyi kırışıklık kremi markası hangisi?
 • En iyi cilt serumu hangisi?
 • En iyi cilt onarıcı serum hangisi?
 • En iyi gece kremi markası?
 • En iyi cilt bakım serumu hangisi?
 • En iyi anti aging krem markaları?
 • Anti aging kremler kaç yaşında kullanılmalı?

Bu sorular uzayıp gidiyor. Ayrıca bloglarda, kadın forumlarında örneğin en iyi yüz serumu kadınlar kulübü gibi platformlarda da konu ediliyor.

Bizim cevabımız en iyi kırışıklık kremi hangisi sorusunun kişiye göre değişebileceğidir. Çünkü her bir kişinin cilt tipi, metabolizması, yaşı, bulunduğu coğrafya, yeme-içme kültürü, ruhsal durumu gibi etkenler farklıdır. Bu etkenler yaşlanma üzerinde farklı sonuçlar doğurur. Dolayısıyla arkadaşınıza çok iyi gelen bir anti aging serum sizde aynı sonucu doğurmayabilir.

Eğer en iyi cilt serumu hangisi sorusunun tek bir cevabı olsaydı herkes o markayı alır, diğerleri de piyasadan silinirdi. Oysa onlarca anti aging serum markası ve ürünü gençlik dağıtmayı sürdürüyor.

en iyi serum-en iyi kırışıklık kremi markası-en iyi yüz serumu kadınlar kulübü-en iyi cilt serumu hangisi-anti aging kremler kaç yaşında kullanılmalı-en iyi cilt serumu-en iyi anti aging krem markaları-en iyi cilt onarıcı serum-anti aging krem kullananlar

en iyi serum

En iyi cilt serumu

Yaşlanma karşıtı serumlar pahalı olabilir ve zararlı kimyasallar içerebilir. Bunun yerine, bu ev yapımı anti-aging serum tarifi deneyin! Belki de sizin için en iyisi budur! Canlı besinler ve hidrasyon yaparken cildin canlı ve genç görünmesini sağlayacak besin maddeleri ve antioksidanlar içerir.

Belki de sizin için en iyi anti aging serum yapmak iki dakikalık olay olacak! Sabırsızlandığınızı biliyoruz. İşte evde yaşlanma karşıtı serum yapımı.

 

Evde kırışıklık serumu için malzemeler:

 • Yarım çorba kaşığı jojoba yağı
 • Yarım çorba kaşığı çuha Yağı
 • Yarım çorba kaşığı nar yağı
 • 15 damla vitamin E
 • 20 damla lavanta yağı veya hindiba yağı
 • 10 damla havuç tohumu yağı

 

Evde kırışıklık giderici serum tarifi:

Kırışıklık giderici serum yapmak için yukarıda sıralanan malzemeleri koyu renkli bir şişeye koyarak iyice karıştırın. Bir gün bekletin.

Hazırladığınız ve belki de sizin için en iyi cilt sıkılaştırıcı serum olan karışımı güneş görmeyen serin bir ortamda veya buzdolabında saklayın. Bu karışımı sabah ve akşam uygulayarak anti aging serum kullananlar arasına katılabilirsiniz.

Anti aging serum kullananlar

Anti aging serum kullananlar tıpkı anti aging krem kullananlar gibi sonuçların etkileyici olduğunu, kırışıklık ve çizgilerde gözle görülür bir azalma yaşadıklarını, daha canlı ve nem dengesi yerinde cilde sahip olduklarını belirtiyor.

Anti aging serum fiyatları

Anti aging serum fiyatları halâ ilginizi çekiyorsa hemen açıklayalım. Ünlü bir markanın 30 ml görülen tüm yaşlanma belirtilerinin gözle görülür şekilde azaldığını tecrübe edebileceğiniz anti aging serumu 350 TL fiyatla satılıyor.

Başka bir markanın cilt sıkılaşmasına yardımcı serumu 130 TL fiyatla bulunabiliyor.

 

En iyi serum hangisi? yazısı ilk önce Genç Kalanlar üzerinde ortaya çıktı.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!