Fitness star yarışması geliyor!

Kategori: Genel - 1.106 viewsYorum Yazın
Fitness star yarışması geliyor!

 

Fitness star yarışması The Show Turkey Fitness Talent Show 18 Kasım 2017 tarihinde düzenleniyor. Yarışmaya dünyanın ünlü fitness starları geliyor. Ünlü fitness star jürisinde Tavi Castro, Michelle Lewin, Sergi Constance ve gururumuz Murat Tavman yer alıyor.

Fitness genç kalmak için önerdiğimiz yöntemlerin ilk sıralarında yer alıyor. Fitness ile barışık bir yaşam yaşınız kaç olursa olsun genç bir yaşamdır.

Fitness Star Murat Tavman yarışmayı düzenliyor

Fitness fenomeni Murat Tavman ülkemizde bu alanda en çok tanınan isimler arasında yer alıyor. Öncelikle Murat Tavman kimdir sorusunun karşılığını kendi cümleleriyle öğrenelim.

‘Murat Tavman, Türkiye’nin en popüler fitness ve sağlıklı yaşam kimliğidir. Üniversiteyi ABD’de bitirmiş olup, 15 yıl orada yaşamıştır. Kariyerleri arasında fitness ve reklam, marka modelliği, aktörlük, yazarlık, video prodüksiyon, sertifikalı beslenme ve egzersiz uzmanlığı ve danışmanlığı bulunmaktadır. Birçok firmanın reklam yüzü ve modelliğini yapan Murat Tavman kariyeri boyunca Men’s Health, Muscle & Fitness, Men’s Fitness, Iron Man, Fitness for Him gibi sektörün en prestijli dergilerine kapak olma başarısını göstermiştir. Tavman’ın Fit Şifresi isimli kitabın yazarı olduğu gibi, bu web sayfasından indirebileceğiniz bir çok eKitabı mevcuttur. Türkiye’nin en prestijli ve çok okunan gazetesi Hürriyet’te köşe yazarlığıda yapmakta olan Tavman, ulusal kanallarında ve ana haber bültenlerinde çıkma başarısı göstermiştir.’

Murat Tavman kitap

fitness star - fitness-sergi constance-tavi castro-michelle lewin-murat tavman-murat tavman kitap-fitness fenomeni-murat tavman beslenme-murat tavman vucut geliştirme-murat tavman antrenman programı

Murat Tavman Michelle lewin tavi castro

Murat Tavman kitap yazarak da ilgi görüyor. Murat Tavman kitap denince elbette kendi konusunda kitaplar yazıyor. İşte Murat Tavman kitap listesi:

 • Tavman’ın fit vücut şifreleri

Bu kitap basılı olarak satılıyor. Kitabın tanıtım bülteninden alıntı ile içeriği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabiliriz: Murat Tavman, profesyonel fitness modeli, aktör, sunucu, köşe yazarı ve yapımcıdır. Kendi çektiği, yüzden fazla fitness yaşam tarzı filmlerinden oluşan MuratTavman.com’un ve bireye özel on iki haftalık mükemmel vücut projesinin hazırlandığı www.get-tmode.com platformlarının kurucusu ve operatörüdür.

15 yıl New York’ta yaşayıp Business Major ve Sports & Sports Nutrition Science Minor ile üniversite eğitimini bitirdikten sonra, profesyonel fitness hayatına devam edip, ikinci büyük tutkusu olan sinema alanında çalışmalara başlamıştır. New York Film Akademisi’nde iki yaz sezonu boyunca aktörlük ve yönetmenlik atölyelerine katılmıştır. Filmcilik ve aktörlük tutkusu ile ‘Kendi sanat eserim’ dediği vücudunu, hayal gücünü, bilimsel eğitimlerini ve tecrübesini, sporcu vasıflarını film sanatı ile birleştirip, senaristliğini, yönetmenliğini ve aktörlüğünü yaptığı birçok filmi hayata geçirmiştir.

2010 yılından beri Türkiye’de yaşayan Tavman, dünyaca ünlü altı tane derginin kapağınde yer alma başarısı göstermiş, ünlü markaların reklam yüzü & modelliği, Show TV, Star TV, Kanal D, ATV gibi ünlü ulusal kanallarda TV programları yapmıştır. Star TV’ de yayınlanan ‘Tavman’ın Fit Dünyası’ ismini verdiği TV programının yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlenmiştir. Hürriyet Kelebek ekinde yazarlık, motivasyonel ve eğitici seminerler çekmiş, film klipleri çekmiş ve bireye özel teknik danışmanlıklar yapmıştır ve hâlâ bütün bu alanlardaki çalışmalarına devam etmektedir.
(Tanıtım Bülteninden)

 • Abs 4D (E-kitap)

 • Cutz 4D (E-kitap)

 • Gunz 4D (E-kitap)

 • Mass 4D (E-kitap)

 

Murat Tavman beslenme

Vücut geliştirme ve fitness amaçlı beslenmede çözüm sunan Murat Tavman beslenme planı hazırlıyor. Murat Tavman beslenme planını online olarak alabiliyorsunuz. Dolduracağınız formla elde edilen bilgilerden yola çıkılarak size özel bir beslenme planı hazırlanıyor.

Günlük tüketeceğiniz tüm öğünler hazırlanıp her sabah evinize gönderiliyor.

Bütün planlar Murat Tavman beslenme konusundaki bireysel tecrübe, bilgi ve Murat Tavman antrenman programı metotları doğrultusunda hazırlanıyor.

Murat Tavman vücut geliştirme konusunda ülkemizin gururu bir isim. Siz de onu keşfedin! Genç kalın!

Gelelim yarışmaya.

 

THE SHOW TURKEY FITNESS TALENT SHOW 2017

Fitness yıldızı olmaya hazır mısın? Aralarında dünyanın en ünlü kadın fitness ikonu olarak kabul edilen Michelle Lewin inde bulunduğu Sergi Constance, Tavi Castro ve Murat Tavman gibi fitness dünyasının yıldız isimleri bu yarışma için ülkemize geliyor. Fitness modelleri, fitness star adaylarını seçmek için 2017 yılından itibaren ilk defa 18 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan, The Show Turkey fit vücut yarışma programının jürisi olarak yer alıp, hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyorlar.

 

Dünyanın ilk ve tek TV programı olan fit vücut yetenek yarışmasının Türkiye ayağının kazanan en fit 8 finalisti, diğer ülkelerin finalistleri ile birlikte 10,000$ lık para ödülü ve dünya çapında bir popülarite için çekimleri aralık ayında Mısır’da başlayacak olan dev finallerde yarışmaya hak kazanacak. Seçilecek 8 finalistten, en iyi 4 finalist, Mısırdaki dev finallere ücretsiz seyahat edip, konaklayıp katılma şansına sahip olacak.

 

ETKİNLİKLER

 

 • 17 KASIM CUMA

 

TAVI CASTRO “SOSYAL MEDYA BAŞARISI VE FITNESS” İSİMLİ SEMİNERİ.

MURAT TAVMAN – “BAŞARININ GÖRÜNMEYEN SIRRI MOTIVASYON” İSİMLİ SEMİNERİ.

 

 • 18 KASIM 2017 CUMARTESİ

 

THE SHOW TURKEY YARIŞMASI & JÜRİ İLE TANIŞMA

 

İTÜ MAÇKA KAMPÜSÜ MUSTAFA KEMAL AMFİSİNDE SAAT SABAH 10:00’DA BAŞLAYACAK.

13:30 – 14:30 ARASI JÜRİ İLE MEET & GREET.

 

YARIŞMA KURALLARI

 • Sadece erkek yarışmacılar yarışabilir.
 • Yarışmacılar 16 yaşından büyük olmak zorundadır.
 • Her yarışmacı jüri önünde 1 dakika süresince freestyle poz vereceği müziği kendisi belirleyecektir ve kayıt formuna yazmak zorundadır.
 • Yarışma kıyafeti olarak şort giyilecektir. Şortlar diz kapağının en fazla 5 cm altında ve diz kapağından 15 cm’den fazla yukarıda olamaz.
 • Bunun dışındaki tayt, slip mayo, boxer…vs gibi uygunsuz kıyafetle gelen yarışmacı otomatik diskalifiye edilecektir.
 • Jüri puanlamasını 100 üzerinden yapacaktır. 20 puan vücut simetrisi, 20 puan definisyon, 20 puan kas yapılanması, 20 puan poz kareografisi ve 20 puan sunum ve özgüven.
 • Top 8 finalist Mısırda çekimleri yapılacak ve orta doğu ülkelerinde haftalık bölümler olarak yayınlanacak olan dünya finaline gitmeye hak kazanacaktır.
 • Top 4 yarışmacının seyahat ve tüm yarışma süresince konaklaması yarışma tarafından karşılanacaktır.
 • Dünya finali şampiyonu 10,000$, 2.sıra 5000$ 3.sıra 3000$ ve 4.sıra 2000$ para ödülü ve fitness endüstrisinde uluslar arası bir ün kazanacaktır.

 

 

Fitness star yarışması geliyor! yazısı ilk önce Genç Kalanlar üzerinde ortaya çıktı.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!