Genç görünmek elinizde!

Kategori: Anti-aging / Diyet / Genel / Güzellik - 1.187 viewsYorum Yazın
Genç görünmek elinizde!

Genç görünmek için neler yapmak gerekiyor? Siz de görüntünüzle kaç yaşında olduğunuza insanların inanamamasını istiyorsanız 41 yaşındaki Lure Hsu’yu örnek alabilirsiniz. Lure Hsu bir öğrenci havasında sanki 20’li yaşlarının başı veya 10’lu yaşlarının son çeyreği gibi gösteriyor. Onun genç görünmek noktasındaki sırrı ise sebze ile beslenmek ve bol su içmek. Hürriyet Gazetesindeki Lure Hsu haberini ve inanamayacağınız fotoğraflarını buradan inceleyebilirsiniz.

 

 Daha genç görünmek için

Daha genç görünmek aslında herkesin hayalidir. Bu durumu bazıları başarır bazıları ise ne yaparsa yapsın sakil durur. Altmışlı yaşlarında kadın veya erkek saçını boyatıp, garip genç tipi giysiler giyerek genç görünmek isteyenlere bu görünüm oturmuyor. Oysa doğal olarak genç kalmak için beslenmesinden aktiviteye kadar dikkat eden ve genç bir yaşam tarzını içselleştirenler için ise sonuç mükemmel oluyor. Tıpkı Lure Hsu gibi.

Bu yazıda daha genç görünmek için önerileri bulabilirsiniz. Siz de bu önerileri takip ederek yarı yaşınızda gösterebilirsiniz?

genç görünmek için- genç görünmek- daha genç görünmek için- genç görünmek için ne yapmalı- genç görünmek için dua- genç görünmenin sırları- genç görünmenin yolları- genç görünmek için nasıl giyinmeli- genç görünmenin püf noktaları- genç görünmenin sırrı- genç görünmek için saç modelleri- genç görünmek için giyim tarzı- genç görünmek için erkek- kadınlar genç görünmenin sırları- makyajla genç görünmenin sırları- genç ve güzel görünmek için dua- daha genç görünmek için saç rengi- genç görünmek için nasıl makyaj- genç görünmek için makyaj teknikleri- daha genç görünmek için makyaj- rüyada genç görünmek- genç görünmek için okunacak dua- makyajla genç görünmek- genç görünmek için makyaj- genç görünmenin yolları bayan-

Genç görünmek için Lure Hsu 41 yaşında 18’inde görünmenin sırlarını paylaşıyor

Genç görünmek için ne yapmalı?

Genç görünmek için yapılabilecek basit uygulamalar bulunuyor. Zor olan bu uygulamaları benimseyip yapabilecek iradeye sahip olmak.

Şimdi dilerseniz genç görünmenin yolları konusunda size yol gösterebilecek önerileri sıralayalım. İşte genç görünmenin yolları listesi

Genç görünmek için ne yapmalı sorusuna verilebilecek yanıtların bir kısmını sizin için derledik.

 • Makyajla genç görünmek mümkün. Genç görünmek için nasıl makyaj yapılmalıdır? Makyajla genç görünmek için kaşlarınızı kaş kalemi veya kaş tozu kullanarak şekillendirin. Kaş tendi kalından inceye doğru biçiminde. Bu kaş tasarımıyla beş, on yıl genç görünmeniz olası.
 • Daha genç görünmek için makyaj yaparken pembe ve şeftali tonlarında allık kullanarak elmacık kemiklerinizi öne çıkarabilirsiniz. Daha genç görünmek için makyaj hilelerinden biri de ruj seçimini doğru yapmak. Genç gösteren ruj renkleri ve ruj kullanımı konusunda ipuçlarını buradan okuyabilirsiniz.
 • Genç görünmek için saç modelleri ve saç rengi önem gösteriyor. Daha genç görünmek için saç rengi yüz hatları ve cilt tipine göre belirleniyor. Koyu renk seç tonları sizi yaşlı gösterebilir. Doğru saç kesimi ve başarılı saç rengi ile on yıl genç gösterebilirsiniz.
 • Oje seçimi de ellerin genç görünmesinde etkilidir. Oje seçimi ile ellerinizde gençliği nasıl yakalayabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.
 • Makyajla genç görünmenin sırları arasında cildi nemlendirmeyi eklemeliyiz. Nemlendirme için gece ve gündüz cilt bakımı önem taşıyor. Bu nedenle gece kremleri ihmal edilmemelidir.
 • Gözaltı torbaları ve göz çevresi kırışıklıkları için bakım da sizi genç gösteren uygulamalardandır.
 • Genç görünmek için makyaj teknikleri yanında saç simülasyonu, saç ekimi, beyaz saç tedavisi gibi kozmetik müdahaleler de olumlu sonuçlar verebiliyor.
 • Genç görünmek için makyaj yaparken gözaltı uygulamalarında kalın tabaka şeklinde örtücü kremler kullanmak her zaman iyi sonuç vermeyebilir.

Genç görünmenin sırları

Genç görünmenin sırları yalnızca makyajla sınırlı değil.

 • Yüz yogası yapmak size kaybettiğiniz yılları geri kazandırabilir.
 • Beslenmeye dikkat etmek. Sebze ağırlıklı beslenmek genç kalmanın anahtarları arasında sayılıyor.
 • Bol su içmek hem cildin nem dengesi açısından hem de vücut sağlığı bakımından vazgeçilmez gençlik sıraları arasında yer alıyor.
 • Genç görünmenin sırrı arasında peeling ve diğer cilt yenileme tekniklerini ihmal etmemek gerekiyor.
 • Fitness ve elbette hareket, hareket yine hareket!
 • Genç görünmek için erkek bakımında saç kadar cilt de önem taşıyor. Erkekler kendileri için sunulan medikal estetik uygulamalarından yararlanabiliyor.
 • Genç görünmek için giyim tarzı, moda ve trendlerin takip edilmesi ayrıca önem gösteriyor.
 • Genç görünmek için nasıl makyaj yapılmalı sorusuna bir öneri olarak kırışıklık giderici maskeleri belirtebiliriz.
 • Detoks uygulaması yalnızca cilde değil tüm vücudu etkileyerek genç görünmenin püf noktaları arasında iyi bir noktayı hak ediyor.
 • Kadınlar genç görünmenin sırları hakkında daha çok merak ve bilgiye sahipler. Bu nedenle bir önerimiz de beslenmede tuz yerine sirke kullanılması yönünde oluyor.
 • Şekerli besinlerden uzaklaşıp hatta şekersiz beslenmeye geçilmesi de genç ve güzel görünmek için atılabilecek adımların başında geliyor.

 

Beslenme ile genç görünmenin yolları

Genç görünmenin yolları arasında doğru beslenme geliyor. Doğru beslenme ve genç görünme ilişkisinde dikkat edilebilecek öneriler şunlar:

 • Gözaltı morluklarını engellemek için demir zengini ıspanak, brüksel lahanası, bitter çikolatayı ihmal etmeyin
 • A vitamini yönünden zengin beslenerek cildinizin kaybettiği elastikiyeti yeniden kazandırın
 • Genç görünmenin yolları bayan ziyaretçilerimiz tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor. Bu doğrultuda bir önerimiz de yeşil çay ile göz kapakları ve gözaltı torbalarına kompres uygulanarak rahatlatılması, morlukların giderilmesidir.
 • Genç görünmek için nasıl giyinmeli sorusun soran ziyaretçilerimize önerimiz öncelikle doğal olun. Geçmişteki giyim tarzınıza takılıp kalmayın. 20 sene önce giydiğiniz ve beğendiğiniz kıyafetleri artık terk edin. Yeni nesil çizgileri takip edin.

Genç kalmak ve genç göstermek herkesin hakkıdır. Genç görünmek için dua okumak yetmeyebilir. Genç görünmek için dua yanında yukarıda sıraladığımız önerileri uygulama programına almanız yerinde olacaktır.

Elbette genç ve güzel görünmek için dua okuyarak manevi huzur ve esenlik de iyi bir görünümün temellerindendir. Bununla birlikte genç görünmek için okunacak dua ve benzeri manevi kürler yanında yaşam tarzınızda uygulayacağınız değişiklikler sizi rüyada genç görünmek yerine gerçek hayatta genç bir görünüme kavuşturacaktır.

Hayat güzel… Hayatı gençleştirmek sizin elinizdedir. Unutmayın her zaman genç kalanlar bedenleri kadar ruhlarıyla da gençtirler.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir!

 

Kaynak: www.genckalanlar.com


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!