Hakkımızda

MAYDANOZ KÜRÜ sitesi gençlik, cilt ve güzellik bakımı, cilt ve güzellik maskeleri, diyet, sağlıklı beslenme, iyi yaşam, aktüel konular alanında içerik üretmektedir. Özellikle maydanoz kürü niş konu olarak belirlenmiştir. Bu niş alan dışındaki içeriklerinde GENÇ KALANLAR ve DİYET FOREVER siteleri ile içerik işbirliği yapmaktadır.

MAYDANOZ KÜRÜ sitesindeki bilgiler editör kadrosu ve yazılarıyla ünlü Doktor Bora Kalkancı’nın da katkılarıyla daha bilimsel, daha doğru ve daha faydalı hale getirilmeye çalışılmaktadır.

MAYDANOZ KÜRÜ içerik oluşturmada uluslararası literatür, yabancı ve yerli kaynaklar, uzman görüşleri, açık bilgi kaynakları, yayınlardan faydalanmaktadır. Makalelerde kaynak belirtmeye özel önem verilmektedir.

Anlaşılır, toplumun ve genel ahlak anlayışının gereklerine uygun, milli ve manevi değerlere önem veren, ilkeli bir yayıncılık sunar. Toplu ve güncel bilgi kaynağı olarak içerik üretmektedir.

Türkçenin doğru ve güzel kullanımına önem verir. Google arama motorundaki ziyaretçilerin aramalarda hatalı imla ile aratılan anahtar kelimelerin doğru yazımlarını parantez içerisinde vermeye gayret sarf eder.

MAYDANOZ KÜRÜ sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanır.

İletişim sayfasını kullanarak görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

 

 

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!