Kaç yaşında?

Kategori: Genel - 1.260 viewsYorum Yazın
Kaç yaşında?

Kaç yaşında olduğuna inanamayacaksınız! Bu klişe ile yapılan haberlere son zamanlarda daha sık rastlıyoruz. Çünkü dünyada yaşsızlık modası başladı. İnsanlar görünümlerine bakılarak kaç yaşında oldukları konusunda değerlendirilemiyor artık!

Kaç yaşında gösteriyorum

Genç kalmak ve genç görünmek herkesin hakkıdır. Sitemizin ana teması genç kalmaktır. Genç kalmak için yapılabilecek yaşam alışkanlıkları, anti aging uygulamalar, yaşlanma karşıtı ürünler, yaş almayı hazmederek yaşlanmamayı becerme sanatı ile ilgileniyoruz. Bu konudaki gelişmeleri, tıp alanındaki yenilikleri, maske tariflerini, yama dair bakış açımızı anlatıyoruz.

Yaşını göstermeyen insanlar da ilgi alanımıza giriyor. Kaç yaşında olduğunu göstermeyen isimlerle ilgili son haber geçtiğimiz günlerde basında yer aldı.

Kahramanımız, idolümüz Singapurlu manken Chuando Tan. Chuando Tan karın kasları, cildinin mükemmel ve genç görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Chuando Tan tam 50 yaşında! Ama 25 gösteriyor!

Kaç yaşındasın sen?

Chuando Tan’ın sosyal medyaya yüklediği fotoğraflardan yaşını anlamak neredeyse imkânsız.

Chuando Tan gençlik sırrını sürekli spor yapmak ve tavuk yemek olarak açıklıyor. Chuando Tan bir de geç ve erken saatlerde yıkanmamak olarak sır veriyor. Bu sır bize batıl inanç gibi geldi ama neyse vardır bir bildiği diyelim. Siz yine de genç kalmak için kulak memenizi aşağıya doğru çekin ve dudağınızla öpücük yapıp şap sesi çıkarın!!!

Tan, fotoğrafçılık işiyle uğraşıyor.

Kaç yaşındayım testi

Siz de kendinize Chuando Tan gibi Kaç yaşındayım testi uygulayın. Düzenli spor yaparak kaslarınızı mükemmel bir görünüme getirebilirsiniz. Sosyal medyada yaşınızı tahmin ettirmek için sorun. Bakalım gerçek yaşınızdan ne kadar genç gösteriyorsunuz!

İnternetin eğlenceli sitelerinden Onedio, bu zamana kadar yaptığın şeyleri işaretleyerek aslında yaşının kaç olduğunu hesaplama motoru hazırlamış! Onedio’nun kaç yaşında testi için tıklayın!

kaç yaşında - kaç yaşındasın sen - kaç yaşındayım testi - kaç yaşında gösteriyorum - kaç yaşında görünüyorum - kaç yaşında testi - Lure Hsu - Candy Lo - Quin Ling - Chuando Tan

kaç yaşında olduğunu test et

Kaç yaşında görünüyorum?

Kaç yaşında görünüyorum veya kaç yaşında gösteriyorum sorusu sadece fiziksel görünümle ilgili değildir. Elbette genç kalmak için yapılabilecek pek çok şey var. Ancak tüm bunların yanında ruh yaşınızın da genç kalması çok önemli. Çünkü insanın iç gençliği dışına vuruyor.

Ruhsal gençliği yaşayan insanlar bedensel olarak da genç gösteriyor!

Genç kalan ve yaşına inanamayacağınız diğer kişiler

Son günlerde Chuando Tan gibi insanlara sık rastlıyoruz. İşte genç kalanlar listemizdeki diğer isimlerden bazıları.

Bunlar da ilginizi çekebilir!

 

 

Kaç yaşında? yazısı ilk önce Genç Kalanlar üzerinde ortaya çıktı.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!