Kullanım koşulları

Kullanım şartları

Kullanım şartları bölümünü okuduğunuz için teşekkür ederiz.

 1. MAYDANOZ KÜRÜ web sitesindeki yazı, makale, fotoğraf, video ve diğer görsel, işitsel içeriklerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Doktor önerisi olarak, hastalık teşhisi ve tedavisi amacıyla kullanılamaz.
 2. MAYDANOZ KÜRÜ içeriği bir tıp profesyonelinin (örneğin pratisyen doktor, uzman doktor, medikal estetik hekim, hemşire, eczacı vb.) muayene, teşhis ve tedavisi yerine geçmez.
 3. MAYDANOZ KÜRÜ web sitesi içeriği bilgi amaçlıdır. Bu içeriği tek başına kullanmaktan dolayı kaynaklanabilecek sağlık sorunlarından MAYDANOZ KÜRÜ sorumlu tutulamaz. MAYDANOZ KÜRÜ web sitesi içeriğindeki bilgileri uygulamadan önce kendi durumunuzu mutlaka bir doktora danışarak kontrol ettiriniz. Verilen tarif ve önerilerin sorumlulukları site ziyaretçilerine aittir. MAYDANOZ KÜRÜ doğabilecek tüm olumlu veya olumsuz durumlardan sorumlu tutulamaz.
 4. Sağlık ile ilgili sorunların teşhis ve tedavisi özel bir bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Bu nedenle MAYDANOZ KÜRÜ sitesindeki içerikler destekleyici veya tamamlayıcı öneriler olmakla birlikte tıbbi bir teşhis, tedavi ve öneri yerine geçmez. Mutlaka bir doktora danışarak sağlık sorunlarınıza çözüm arayınız.

 

 1. MAYDANOZ KÜRÜ sitesi kullanım şartları burada sıralanmıştır. Bu siteyi kullanmak için şartların tamamını okumanızı öneririz.
 2. MAYDANOZ KÜRÜ web sitesine giriş yapmanız tüm şartları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Sitemizi ziyaret ettiğinizde Kullanım Şartlarını kabul etmiş kabul edilirsiniz.
 3. MAYDANOZ KÜRÜ sitesini kısmen veya tümüyle kullanırken doğabilecek riskleri kabul etmiş durumdasınız. Risklerin doğabilecek sonuçlarından sitemiz sorumlu tutulamaz.
 4. MAYDANOZ KÜRÜ sitesi teknik zorunluluklar dışında yayınını sürekli ve düzenli olarak sürdürme çabası içerisindedir. Site erişilebilirliği konusuna büyük önem vermekteyiz. Bununla birlikte site ziyaretçileri MAYDANOZ KÜRÜ sitesinin yayını kısmen veya tamamen durdurma hakkının saklı olduğunu kabul etmiştir.
 5. Site içeriği ve bilgilerin kullanımı. MAYDANOZ KÜRÜ içeriğindeki bilgiler üyelik gerektirmeden herkesin kullanımına açıktır. MAYDANOZ KÜRÜ, GENÇ KALANLAR ve DİYET FOREVER siteleri ile içerik işbirliği içerisindedir. Bu işbirliğini dilediği zamanda sonlandırma hakkını saklı tutar.
 6. MAYDANOZ KÜRÜ içeriğindeki özgün veya paylaşılan içeriklerin kısmen veya tamamen kopyalanması, ticari veya ticari olmayan amaçlarla kullanılması MAYDANOZ KÜRÜ sitesinin yazılı izni olmadan yapılamaz.
 7. Tüm içerik Fikir ve Sanat Eserleri kanunu hükümlerine tabi olup izinsiz kopyalanamaz. Aksi halde MAYDANOZ KÜRÜ Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde tüm yasal haklarını savunacaktır. Web sitesi ziyaretçileri ve bağlı linkler bu maddeyi de kabul etmiş sayılırlar.
 8. MAYDANOZ KÜRÜ sitesi üçüncü parti web siteleri ile içerik, bağlantı ve referans bağlamında işbirliği yapabilir. Bununla birlikte üçüncü parti web siteleri üzerinden MAYDANOZ KÜRÜ herhangi bir kontrol hakkına sahip olmadığı için bu web siteleri ve bağlantı sayfalarının hiçbir sorumluluğunu taşımaz. Üçüncü parti site içeriklerinin kalite ve doğruluğundan ve bu içeriklerin kullanılmasından kaynaklanabilecek durumlardan MAYDANOZ KÜRÜ sorumlu değildir.
 9. MAYDANOZ KÜRÜ olarak teknolojik imkanlar dahilinde virüs, korsan yazılım gibi konularda gerekli tüm önlemleri almamıza rağmen bu tür bir olumsuzluk yaşanmaması garanti edilemez. MAYDANOZ KÜRÜ virüs bulaşmama, korsan yazılım indirilmeme gibi konularda garanti veremez, bu tür olumsuzlukların yaşanmasından dolayı sorumlu tutulamaz. Eğer MAYDANOZ KÜRÜ sitesi üzerinden bir yazılım, uygulama vb. program indiriyorsanız mutlaka virüs taraması yaptığınızdan emin olmalısınız.
 10. MAYDANOZ KÜRÜ sitesini kullanmak için bir şifre gerekli değildir. MAYDANOZ KÜRÜ web sitesi kullanımınızda sizden şifre oluşturmanız istenirse şifre oluşturmayınız. Oluşturacağınız şifrenin kişisel verilerin kullanımı veya başka amaçlarla kullanımından MAYDANOZ KÜRÜ sorumlu değildir.
 11. MAYDANOZ KÜRÜ web sitesi operasyonların durması, kâr kaybı, veri kaybı, operasyon iptali gibi konulardan kesinlikle sorumlu değildir. Sorumluluk kanununa göre sorumlu tutulamaz.
 12. MAYDANOZ KÜRÜ Türkçe içerik hazırlamakta ve Türkiye sınırları hukukuna tabidir. Başka ülkelerde kullanılmasından sorumlu tutulamaz. Çünkü içeriğin diğer ülkelerden izlenmesi için özelleştirme yapmaz. Başka ülkelerde içeriğin tercüme edilmesiyle yaşanabilecek olumsuz durumlardan MAYDANOZ KÜRÜ sorumlu tutulamaz. MAYDANOZ KÜRÜ başka ülkelerdeki doğabilecek hukuksal durumlarda Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerini kabul etmektedir. Gizlilik ve kullanım şartlarını site ziyareti yaptıklarında başka ülkelerdeki ziyaretçilerimiz de kabul etmiş sayılırlar.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!