Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir?

Kategori: Maydanoz kürü - 29.372 viewsYorum Yazın
Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir?

Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir sorusu maydanoz kürü yapanların en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Bu kür ile 5 kilo hatta 10 kilo vererek hem gençleşmek hem de zayıflamak mümkün! Büyük bir mucizeyi yaşamak üzeresiniz! Dünya genelinde pek çok kişinin yıllara ve kilolara meydan okumasını sağlayan ünlü doktorlar maydanoz limon kürü için size özel hediye niteliğindeki önerileri, hiç vakit kaybetmeden yakalamanızı istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i maydanoz limon kürü ile zayıflayanların tercihi olan denenmiş önerileri de inceleyerek faydalanıyor! Maydanoz kürü yapanlar maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir bilmek istiyor. Bu yazıda maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir sorusuna en gerçekçi cevapları bulabileceksiniz.

 

Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir?

Maydanoz limon kürü nasıl yapılır önce ona bir bakalım. Maydanoz limon kürü için basit tarif olarak takip edeceğiniz adımlar şunlardır. Öncelikle bir bağ taze maydanozu güzelce temizleyip iki su bardağı suyun içerisine saplarıyla birlikte koyun. Bu şekilde kaynayıncaya kadar bekleyin. 5-8 dakika kadar kaynatıp ocaktan indirin. Üzerine iki limonun suyunu sıkıp ekleyin. Elde ettiğiniz maydanoz limon kürünü sabahları aç karnına içerek kilo vermeye başlayabilirsiniz.

 

Kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatır mı? (kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatırmı)

Kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatırmı? Başka bir ifadeyle maydanoz kaynatıp içmek zayıflatırmı? Evet, maydanoz kaynatıp suyunu içmek kilo verdirme özelliğine sahiptir. Ancak şok diyetler gibi çok hızlı kilo vermek mümkün değildir. Daha doğrusu maydanoz suyu ile hızlı kilo vermek sağlık açısından riskler oluşturabilir. Bu nedenle iki ay süre hedefi koyarak maydanoz kaynatıp suyunu içmek ve bu süreçte beslenme düzenini ayarlamak kilo verdirebilir. Ayrıca fitness, plank gibi spor faaliyetlerini de ihmal etmemek gerekiyor. Yoksa tüm kilo verme programını maydanoz kaynatıp içmek zayıflatırmı sorusuna endekslemek başarıyı getirmeyebilir.

 

Maydanoz kürü ile bir haftada kaç kilo verilir?

Maydanoz limon kürü ile zayıflama planı yapanlar için öncelikle bu kürün neden zayıflattığını açıklayalım. Bu tarifin sırrı malzemelerin kombinasyonudur. Limon, maydanoz vücudun doğru sindirim için ihtiyaç duyduğu vitaminleri içerdiği halde aşırı aleti ve suyun ağırlığını temizlemeye yardımcı olur. Bu iki madde metabolizmanızı artırabilir. Maydanoz ödem söktürücü özelliğiyle de vücudun su tutmasını engelleyerek kilo verdirebilir.

Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir sorusu için internette bir araştırma yaparsanız maydanoz diyeti yapanlar ve maydanoz kürü ile ilgili yazılarda aşağıdaki sonuçları görebiliyorsunuz.

 • 15 günde 5 kilo (15 günlük iki periyotta arada beş gün ara vererek bir ayda 10-12 kilo verilebilir)
 • Bir haftada 2 kilo verilebilir
 • 5 günde 3 kilo
 • 2 ayda 8 kilo

Maydanoz suyu ile ayda kaç kilo verilir sorusunun bu kadar farklı cevapları olmasının asıl nedeni her bünyede farklı etki göstermesidir. Çünkü her maydanoz kürü yapan kişi aynı miktarda kilo veremez. Beslenme düzeni, günlük rutinleri, sporla olan ilgisi, metabolizma hızı gibi konular sonuçlar üzerinde çok etkilidir.

İbrahim Saraçoğlu maydanoz limon kürü ile zayıflama konusunda ayda dört kiloya yakın kilo vermenin mümkün olabildiğini dile getiriyor.

 

Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir? Maydanoz kürü kaç kilo verdirir?

Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir sorusu kişiye ve kişinin metabolizma hızına göre değişkenlik gösterebilir. Bununla birlikte maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumları incelendiğinde 10 günlük bir sürede 5-7 kilo verilebildiği görülüyor. Maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumları kilo vermek isteyenler için umut içeriyor. Aşağıda maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları için derlediğimiz görüşleri inceleyebilirsiniz.

Maydanoz kürü 1 ayda kaç kilo verdirir diye merak ediyorsanız hemen belirtelim bu satırların yazarı olarak iki kez maydanoz kürü uyguladım. On günlük birinci periyodda sadece iki kilo verebildim. Bir ay uyguladığım dönemde ise onar günlük üç periyod yaptım. Sonuç 6,5 Kilo hafiflemiştim! Ancak şunu da belirtmem lazım yaz aylarında uyguladığım için çok terleyip, iyi de yüzüyordum!

Maydanoz kürü ile zayıflama yorumlarına geçmeden internette Yüksek topuklar sitesinde Cemile’nin maydanoz kürü ile 22 kilo verdiğine dair yazıyı da okumanızı öneriyoruz.

maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir-maydanoz kürü ile zayıflayanların yorumları-kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatırmı-maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumları-maydanoz kaynatıp içmek zayıflatırmı-maydanoz limon kürü zayıflatırmı yorumlar-maydanoz kürü 1 ayda kaç kilo verdirir-maydanoz suyu zayıflatırmı kadınlar kulübü-maydanoz kaynatıp suyunu içmek-maydanoz diyeti yapanlar-maydanoz suyu ile ayda kaç kilo verilir-maydanoz limon kürü ile kaç kilo verdiniz-maydanoz kürü ile bir haftada kaç kilo verilir-ibrahim saraçoğlu maydanoz limon kürü ile zayıflama-maydanoz limon kürü ile zayıflama

Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir

 

Maydanoz kürü 1 ayda kaç kilo verdirir?

Maydanoz kürü 1 ayda kaç kilo verdirir sorusu için bulabileceğiniz yukarıda da yer verdiğimiz cevaplar şunlardır:

 • 15 günde 5 kilo (15 günlük iki periyotta arada beş gün ara vererek bir ayda 10-12 kilo verilebilir)
 • Bir haftada 2 kilo verilebilir
 • 5 günde 3 kilo
 • 2 ayda 8 kilo

 

Maydanoz kürü ile zayıflayanların yorumları (maydanoz suyu zayıflatırmı kadınlar kulübü)

Maydanoz kürü ile zayıflayanların yorumları konusunu incelerken Kadınlar Kulübü (maydanoz suyu zayıflatırmı kadınlar kulübü) içerisinde aşağıdaki yorumu yakaladık. Bu yorumu sizlerle paylaşıyoruz.

Maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumları için sitemizi takip edebilirsiniz. Maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumlarını aşağıdaki yorum bölümümüzden de okuyabilirsiniz.

 

 

 • sevimlikediyavrusu

28-11-09, 16:11

Her sabah elma sirkeli ılık su ya da maydanoz kürü çok iyi olur.Bu hafta robot alacağım maydanoz kıymak için.Saraçoğlu kürü ayda 4 kiloya kadar yakıyormuş, kendisi anlatmıştı tvde.

 

ıbrahim saraçoğlu önemli bir bilim adamımız maydanoz kürünü yapacağım.

 

Tavsiye ederim.

 

Maydanoz limon kürü her ay 4 kilo verdirecek ve siz de 2 ay gibi kısa bir sürede 8 kilo verebileceksiniz hanımlar.

 

Maydanozu taze olarak limonun da suyunu kullanarak yapacağız bu kürü.

Her sabah bıkmak yok usanmak yok tekrar edeceğiz.

 

Maydanozun faydaları sayesinde yağ yakacak olan bedenimiz bu yağları idrar ve terle dışarı atacak.

Sağlık için olmazsa olmaz bir kür !

 

Malzemeler:

 

16 sap köy maydanozu

 

2 yemek kaşığı taze sıkılmış limonun suyu

yarım su bardağı klorsuz taze su

 

Bütün malzemeleri karıştırın ve robotta 1 dakika çekin.

Her sabah bunu yapın ve yarım bardak için.

 

15 gün sürekli tekrarlayın 7 gün ara verin ve tekrar 15 gün uygulayın.

ıbrahim Adnan Saraçoğlu konuştu Bilgeis Kadınca Sağlık Editörü Kaleme Aldı

 

 

Maydanoz limon kürü zayıflatırmı yorumlar

Maydanoz kürü ile zayıflayanlar başlıklı makalemizde de bulabileceğiniz bazı yorumları sizlerle paylaşıyoruz.

Maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları

Maydanoz kürü kaç kilo verdirir uygulayanlardan öğrenmek en doğrusudur. İşte çeşitli platformlarda maydanoz kürü ile zayıflayanlar yorumları.

 • ladyrosy

kızlar İ.S’nın maydonoz kürünün kullanan varmı…Hem cildi güzelleştiriyor hemde zayıflamaya yardımcı oluyormuş…Kürün yapılışını anlatıyorum:15-16 maydonoz sapını parçalayıp üzerine yarım limon suyu(2 yemek kaşığı)ve yarım bardak su koyup blendırda çekip kahvaltıdan 5-10 dk önce içiyoruz.15 gün içip 1 hafta ara veriyoruz.Yataktan kalkarken çok yorgun oluyrsanız 3-4 günde bile nekadar zinde olacağınızı farkedersiniz diyorlar…Kullananlar yorumlarını paylaşabilirmi acaba ???

 

Maydanoz kürü ile zayıflayanların yorumları

 

 • deliye_divane

18-03-11, 12:03

ben 4 gündür içiyorum başta gerçekten yoğun geldi bide üstünde mydonozlar küçük küçük durunca içemem zannediyodum ama şimdi hoşuma gidiyo limonda olduğu için gayet güzel tadı.herkese tavsiye ederim.

 

 

 • shbilgin

18-03-11, 05:03

ibrahim saraçoğlu şunu da söyledi kullanmaya başladıktan sonra vücutta sivilceler çıkabiliirmiş sebebide vücutta şu anda var olan yağ bezelerini toksinleri dışarıya ataacağı için ama ondan sonra vücudunuz güzelleşecek dedi …

 

Siz de maydanoz diyeti yaparak maydanoz limon kürü ile kaç kilo verdiniz bize yazabilirsiniz. Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verdiniz sorusuna göndereceğiniz cevapları sitemizde yorumlar bölümünde yayınlayacağız.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir!

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!