Maydanoz suyu adet kanamasını artırır mı?

Kategori: Maydanoz kürü - 118.567 viewsYorum Yazın
Maydanoz suyu adet kanamasını artırır mı?

Maydanoz suyu adet kanamasını artırır mı? Maydanoz suyu ile 10 yıl hatta 20 yıl genç kalmak ve ödem atmak mümkün! Böyle bir mucizeyi yaşamak üzeresiniz! Dünyada milyonlarca kişinin yıllara ve kilolara direnmesini sağlayan ünlü doktorlar maydanoz kürü için size özel hediye niteliğindeki önerileri, çok geç olmadan yakalamanızı istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i maydanoz kürü kullananların tercihi olan denenmiş önerileri de önemle inceliyor! Maydanoz suyunun pek çok faydası arasında kadınları ilgilendiren önemli bir özelliği daha var. O da adet söktürücü olması. Maydanoz suyu adet kanamasını artırarak adet söktürücü olarak işlev görüyor. Bu yazıda tarifini bulacağınız adet söktürücü maydanoz kürü ile daha rahat özel günler sizi bekliyor.

Maydanoz suyu adet kanamasını artırır mı?

Maydanoz yemek adet söktürürmü? Maydanoz yemek veya maydanoz suyu hazırlamak adet söktürücü görev yapabilir. Maydanoz suyu içerek rahimde kasılmaları tetikleyebilir ve adetin gelmesini hızlandırabilirsiniz.

Adet süresince de maydanoz suyu içerek yan etkisi olmadan adet dönemini daha rahat geçirebilirsiniz. Maydanozun adet söktürücü özelliği içeriğindeki esansiyel yağlardan geliyor. Bu bitkisel yağlar apiol ve myristicin adını taşıyor. Bu yağlar serviks bölgesini uyararak kasılmaları hızlandırıyor.

Adet döneminde maydanoz suyu içmek yüksek C vitamini desteği için de gereklidir. C vitamini adetin sökülmesini ve rahimdeki kasılmalarda uyarı görevini görür.

Burada bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Maydanoz suyu içilmesi rahmi kasılarak genişlemesine etki ettiğinden hamilelik şüphesi olanların kullanmaması gerekiyor. Çünkü maydanoz kürünün bu özelliği düşüğe sebebiyet verebilir.

Maydanoz suyu adet söktürürmü? (Maydanoz suyu adet soktururmu)

Maydanoz suyu adet söktürürmü sorusunun en doğru cevabını vermek için bu satırların yazarı olarak kendi üzerimde denedim. Adet döngüme 8 gün kala bir sürahi maydanoz suyu hazırladım. aç karnına içmeye başladım. Akşama kadar bir hareketlenme olmadı. bu nedenle akşam yatmadan önce bir bardak daha içtim. Gece biraz karnım ağrımaya başladı ve adet sancılarımın geldiğini düşündüm.

Ancak maydanoz kürü uygulamam ilk gün adet söktürmeyi başaramadı. İkinci ve üçüncü gün de etkili olmadı. Dördüncü gün beklediğim müjdeli haber geldi! Hafif pembemsi başlayan kanamam iki gün boyunca yoğun tempoda devam etti.

Maydanoz suyu adet söktürmeyi başardı ama zaman olarak çok fazla öne çekemedi. Normal zamandan dört gün önce adet oldum! Ben de maydanoz suyu ile adet olanlar arasına katılmıştım. Maydanoz suyu adet söktürürmü sorusunun cevabını deneyerek bulmuştum. Maydanoz suyuyla adet olanlar tabirini adet zamanı çok geçenler için kullanmak daha doğru olabilir. Adet zamanı on, on beş gün geçtiği halde adet olamayanlar, maydanoz suyu ile adet olanlar arasına katılabilir!

Adet döneminde maydanoz suyu içmek

Maydanoz suyu ve adet dönemi ilişkisiyle ilgili denemelerim devam etti. Adet dönemim başladıktan sonra da maydanoz suyu içtim. Adet döneminde maydanoz suyu içmek sancıların azalmasına, kanama yoğunluğunun artmasına ve kanama kıvamının daha ince olmasına etki etti diyebilirim. Elbette adet döneminde maydanoz suyu içmek ile ilgili deneyimler yalnızca benim vücudumla ilgili de olabilir.

Adet söktürücü maydanoz

Bu bitki çayı ayrıca adet döngünüzün düzenlenmesine yardımcı olan uterus toniği olarak da kullanılabilir. Bu, gecikmiş veya yetersiz dönemlere sahip kadınlar için yararlı olabilir. Adet kramplarını hafifleterek uterusu uyarır.

Adet söktürücü maydanoz kürü (Maydanoz suyu adet söktürücü)

Maydanoz suyu adet söktürücü olarak kullanılabilir mi? Yukarıda bu konudaki deneyimlerimi sizlerle paylaştım. Sitemize gelen adet döneminde maydanoz suyu içmek ile ilgili sorular arasında maydanoz ve soğan suyu adet söktürürmü sorusu yoğunluk gösteriyor. Hemen cevap verelim bu ikili adet söktürmede adeta itici güç ve katalizördür.

Hamilelik şüphesi olanların maydanoz ve soğan suyu adet söktürürmü sorusundan daha önemli olarak düşük tehlikesi içerdiğini bilmeleri gerekiyor.

 

kekik suyu adet söktürürmü-maydanoz suyu adet kanamasını artırır mı-adet döneminde maydanoz suyu içmek-maydanoz ve soğan suyu adet söktürürmü-ibrahim saraçoğlu adet söktürücü maydanoz kürü-maydanoz sapı suyu adet söktürücü-maydanoz suyu adeti kesermi-adet söktürücü maydanoz kürü-maydanoz yemek adet söktürürmü-apiol-myristicin

Maydanoz suyu adet kanamasını arttır mı

Adet söktürücü maydanoz kürü tarifi

Adet söktüren maydanoz kürü için gerekli malzemeler

  • Bir bağ maydanoz
  • Bir tutam kekik
  • Beş bardak su

Maydanoz çayı adet için hazırlanarak içilebilir. Maydanoz çayı adet söktürücü işlevi görebilir. İşte maydanoz suyu ile adet olanlar tarafından uygulanan kürlerden bir tarif! Siz de bu kürü uygulayarak maydanoz suyu ile adet olanlar arasına dahil olabilirsiniz.

Adet söktüren maydanoz kürü yapılışı

Maydanoz sapı suyu adet söktürücü olduğu için bir kaba maydanozun saplarını keserek koyun. İçerisine yapraklarından da bir miktar ekleyebilirsiniz. Bu karışımı kaynatın. Ocaktan almadan dört dakika kala içerisine kekikleri atın. Birlikte soğumaya bırakın.

Hazırladığınız maydanoz sapı suyu adet söktürücü olarak içebilirsiniz. Maydanoz suyu adet kanamasını artırır mı? bu sorunun olumlu cevabı olduğunu açıkladık. Ziyaretçilerimiz maydanoz suyu adet kanamasını artırır mı? sorusunun yanında kekik suyu adet söktürürmü diye de merak ediyor!

Maydanoz suyu adeti kesermi?

Maydanoz suyu adeti kesermi sorusu ile ilgili yaptığımız araştırmada bu yargının bir bilimsel geçerliliği olmadığını gördük. Çünkü maydanoz suyu adeti kesermi değil sorunun maydanoz suyu adet söktürürmü biçiminde formüle edilmesi daha doğrudur. Maydanoz suyu adet söktürücü olarak kullanılabilir ama adet kesici etkisi yoktur.

Kekik suyu adet söktürürmü?

Yukarıdaki maydanoz küründe yer verdiğimiz kekik suyu da adet söktürücü özelliğe sahiptir.

Bu arada ziyaretçilerimizin bazıları da maydanoz suyu adeti kesermi diye soruyorlar. Maydanoz suyu adeti kesmez, adet söktürücüdür.

Adet söktürücü maydanoz suyu nasıl hazırlanır?

Adet söktürücü maydanoz suyu nasıl hazırlanır sorusuna detaylı tarifleri bulabileceğiniz ‘Maydanoz kürü mucizesi’ başlıklı makalemizi okumanızı öneriyoruz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!