Maydanoz suyu diyeti nasıl yapılır?

Kategori: Maydanoz kürü - 4.477 viewsYorum Yazın
Maydanoz suyu diyeti nasıl yapılır?

Maydanoz suyu diyeti yaparak kısa sürede hızlı kilo vermek mümkün olabilir. Beş günlük, yedi günlük, 21 günlük diyet listeleri uygulanabilir. Maydanoz suyu diyeti uygulaması kolay, sonuçları etkili olduğu için dünyada yoğun olarak tercih ediliyor. Üstelik maydanoz suyu diyeti detoks etkisiyle karaciğerin temizlenmesi, vücudun arınması gibi ek katkılar da sağlıyor. Bu yazıda maydanoz suyu diyeti nasıl yapılır, farklı maydanoz suyu diyeti tarifi ve maydanoz suyu diyeti faydalarını okuyabilirsiniz. Maydanozla zayıflama mucizesine hazır mısınız?

 

Maydanoz suyu diyeti listesi

Maydanoz suyu, zengin vitamin, mineral, antioksidan, enzim, klorofil ve uçucu yağlar içeren zengin bir bitkinin konsantresidir. Vereceğimiz maydanoz suyu diyeti tarifi ile yedi günde göbek yağlarınıza büyük bir darbe vurabilirsiniz.

 

Maydanoz suyu diyeti tarifi

Göbek yağı eritme, toplam kilo verme planınızda başarmak için en zorlu amaçlardan biridir. Karın çevresindeki yağ en inatçı yağdır ve çıkarılması uygun stratejiler ve bağlılık gerektirir.

Maydanoz ve limon suyu karışımı, karın yağını daha hızlı çıkarmak için popüler bir ilaç haline gelmiştir. Denemek istiyorsanız sonuçları görmek için bir hafta boyunca deneyin. Bir hafta içinde karnınızın etrafında 3-5 kilo kaybı görmekten şaşırabilirsiniz.

Maydanoz suyu diyeti yapanlar tabii ki kilo verme ilkelerinin temellerini de bırakmamalılar. Gerekli disiplinle uygun süreç her başarı için anahtardır. Göbek yağının azaltılması konusunda rahat olamazsın. Gerekli yaşam tarzına olan bağlılığınız, bir hafta içinde 5 kilodan fazla kilo vermenin başarısı için çok önemlidir. Maydanoz suyu diyeti yapanlar elde ettikleri sonuçlar karşısında bu diyete daha sıkı sarılabilirler.

 

Maydanoz suyu diyeti nasıl yapılır?

Maydanoz limon suyu diyeti olarak da isimlendirilen tarif dünyada binlerce kişi tarafından uygulanıyor. Maydanoz suyu diyeti nasıl yapılır cevabından önce gerekli malzemeleri listeleyelim.

 • Bir bağ taze maydanoz (50 gram)
 • Bir limon
 • Bir bardak su

Maydanoz suyu diyeti tarifi

Sirkeli suda bekleterek yıkadığınız maydanozları saplarıyla beraber bir meyve sıkacağına koyarak suyunu çıkarın. Daha sonra limonu iki parçaya ayırın, tohumları çıkarın ve limonun elle veya limon suyu çıkarıcı ile sıkarak meyve suyu alın. Maydanoz suyu ile karıştırmak için ayıklanan limon suyunu karıştırıcıya ekleyin. Bir bardak su da ekleyin. İyi bir karışım yapmak için hepsini karıştırın.

Sabahları aç karnına bir büyük su bardağı yaklaşık 500 cc için. Maydanoz suyu diyeti yorumları arasında iki hafta yapıp bir hafta ara verdikten sonra tekrar iki hafta uygulayanlar da bulunuyor. Böylece beş haftada göbek çevresi dahil en az 5-10 kilo arasında erime sağlandığı maydanoz suyu diyeti yorumları arasında yapılıyor.

Maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları arasında sizin de hikâyeniz, başarı öykünüz yer alısın. Maydanoz limon kürü ile zayıflayanlar listesine adınızı yazdırın.

 

Maydanoz suyu diyeti faydaları

Maydanoz, vitaminler, mineraller ve diğer besinler ile yüklüdür. Kalorisi düşük ve lif miktarı yüksektir. Maydanoz, gastrointestinal bozukluklar, kabızlık, hazımsızlık, kolik, diyabet, böbrek taşı, öksürük, astım ve diğer birçok durumu test etmek için kullanılmıştır.

Metabolizmayı hızlandıran özellikler, karın yağlarının azaltılmasında faydalıdır. Hem limon hem de maydanoz metabolizma hızlandırmaya yardımcı olur. Ek olarak, maydanozun antibiyotik özellikleri, bağırsağın kötü bakterilerden arındırılmasına yardımcı olur.

Maydanoz suyu diyetini sabahları aç karnına içerek beslenmenizi kontrol edip düzenli egzersiz yaparsanız, bir haftada 5 kilo kaybedersiniz.

 

Maydanoz suyu ile zayıflama diyeti

Maydanoz suyu ile zayıflama için klasik yöntem kaynatılmış maydanoz suyu içmektir. Kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatırmı konusu için Maydanoz kaynatıp içmek zayıflatırmı başlıklı makalemizi okumanızı öneriyoruz. Burada vereceğimiz maydanoz suyu ile zayıflama diyeti yenilikçi ve güçlendirilmiş yaklaşımları içeriyor. Maydanoz suyu ile zayıflayanlar bu yenilikçi tarifleri zaman zaman uygulayabiliyor.

 

maydanoz suyu diyeti-maydanoz suyu diyeti faydaları-maydanoz suyu diyeti nasıl yapılır-maydanoz suyu diyeti tarifi-maydanoz suyu diyeti yapanlar-maydanoz suyu diyeti yorumları-diyet kürleri-lahana maydanoz suyu diyeti-maydanoz suyu ile zayıflama diyeti-maydanoz suyu ile zayıflama-maydanoz suyu zayıflatırmı-maydanoz suyu ile zayıflayanlar-maydanoz suyu zayıflama-maydanoz suyu zayıflatırmı yorumlar-maydanoz suyu ile zayıflayanların yorumları-maydanoz suyu faydaları zayıflama-maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumları-maydanoz suyu kürü-zayıflamak için maydanoz suyu-maydanoz suyunun faydaları ibrahim saraçoğlu-kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatırmı-zayiflamak icin maydanoz suyu-maydanoz suyunun zayıflamaya etkisi-maydanoz suyu tarifi-maydanoz suyuyla zayiflama-yağ yakmak için maydanoz suyu-maydanoz limon suyu diyeti-maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları-maydanoz limon kürü ile zayıflayanlar

Maydanoz suyu diyeti ve yeşil içecek      Photo: Pexels – Pixabay

Zayıflamak için maydanoz suyu tarifi

Hazırlayacağınız zayıflamak için maydanoz suyu tarifi ile hızlı kilo verme etkisi görülebilir. Karpuzlu maydanoz suyu ile zayıflayanların yorumları gerçekten çok başarılı sonuçlara işaret ediyor.

 • İki dilim karpuz
 • Bir bağ maydanoz
 • Bir büyük organik salatalık

Zayıflatıcı maydanoz suyu tarifi

Tüm malzemeleri blendırdan geçirin. Elde ettiğiniz taze suyun içerisine bir parça buz koyun. Biraz soğuduktan sonra için. Genellikle çok hafif bir kahvaltıdan sonra içilmesi öneriliyor. Daha sonra öğle yemeğinden bir saat önce ve akşam yemeğinden iki saat sonra içebilirsiniz.

Zayıflatıcı maydanoz suyu tarifini günlük olarak hazırlayabilirsiniz. Bir hafta uyguladıktan sonra ara vermeniz öneriliyor. Sonra tekrar uygulayabilirsiniz.

 

Maydanoz suyu zayıflama etkisi (maydanoz suyu zayıflatırmı)

Maydanoz suyu zayıflatırmı? Maydanoz suyu zayıflama etkisine sahiptir. Zayiflamak icin maydanoz suyu içmeden önce birkaç dakikanızı ayırın. İçeriğindeki bileşenler aynı anda üç etki gösteriyorlar.

 

Yağ yakmak için maydanoz suyu uzmanlar tarafından da öneriliyor. Maydanoz suyunun faydaları İbrahim Saraçoğlu gibi uzmanlarca kamuoyuyla paylaşılıyor.

 

Maydanoz suyu kürü (maydanoz suyuyla zayiflama)

Maydanoz suyunun zayıflamaya etkisini maksimum düzeyde elde etmek isteyenler maydanoz suyu kürü uygulayabilir. Bu kür aynı zamanda karaciğer ve böbrekler için detoks etkisine sahiptir.

 • 2 büyük veya 3 orta boy organik havuç
 • İki adet organik kereviz sapıyla beraber
 • Bir orta büyüklükte pancar
 • Bir küçük veya yarım büyük organik salatalık kabuğu
 • Bir büyük limonun suyu

 

Bir kaç buz küpü ile birlikte toplama kabı içine limon suyu dökün. Bu maydanoz suyunun bozulmasını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Maydanoz suyu faydaları zayıflama için tüm malzemeleri meyve sıkacağı ile itin, daha sert havuç ve pancar ile daha yumuşak salatalık ve kereviz arasında değişir.

Maydanozu bir top haline getirin ve daha sert sebzeler arasında besleyin. Bir kez daha, santrifüjlü bir taneden daha fazla maydanoz suyunu çiğneyici bir meyve sıkacaksınız.

Suyu karıştırıp hemen içmeye devam edin. Bu maydanoz detoks suyunu birkaç dakika içinde yavaşça yudumlamak en iyisidir. Sonuçları siz de maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumları (maydanoz suyu zayıflatırmı yorumlar) arasına ekleyin.

 

 

Lahana maydanoz suyu diyeti

Maydanoz diyeti olarak bilinen tüm diyet tariflerinde maydanoz ya kaynatılarak ya da taze olarak suyu sıkılarak hazırlanıyor. Şimdi okuyacağınız lahana maydanoz suyu diyeti de taze olarak hazırlanan maydanozla zayıflama içeceklerinden biridir.

Maydanoz ile zayıflama için lahananın etkileyici zayıflatıcı gücü büyük bir sinerji ortaya çıkarabilir. Çünkü maydanoz zayıflatır mı sorusunun cevabının evet olduğunu biliyoruz. Lahana zayıflatır mı sorusu için de zayıflatan çorba tarifleri içerisinde lahananın ilk sıralarda geldiğini hatırlatmak istiyoruz.

Lahana birçok besleyici ile dolu ve düşük kalorili yoğun bir besindir. Ancak, başka herhangi bir gıdada olduğu gibi, tek başına lahana yiyerek yaşayamazsınız. Yiyecek alımı birçok farklı besin maddesi yoğun gıdadan yapılmalı ve bir makrobesin dengesi sağlamalıdır.

Diğer meyveler ve sebzeler gibi, lahana da antioksidanlar ve birçok vitamin ve mineral içerir.

Pişirilmiş lahananın ½ kase porsiyonu,% 50’den az C vitamini,% 100 K vitamini ve daha az miktarda potasyum, manganez, B6, demir, kalsiyum ve magnezyum sağlayabilir.

Lahana tam anlamıyla yağ yakmayabilirken, besin maddelerinin yoğun beslenmesinden oluşan bir diyet kilo kaybına yardımcı olabilir.

Lahana turşusu veya kimchi gibi lahanalı lezzetler de kilo vermede destekleyici olabilir.

 

Lahana maydanoz suyu diyeti malzemeler

 • 1 salatalık
 • 2 bardak beyaz lahana
 • 1 bardak maydanoz
 • Yarım limon

Lahana maydanoz suyu diyeti tarifi

Meyve ve sebzeleri bir meyve sıkacağıyla çalıştırın. Hemen içebilirsiniz veya buzdolabında bir güne kadar saklayın.

 

Maydanoz diyeti yorumları

Maydanoz suyu detoksu veya maydanoz suyu diyeti yapanlar yağ yakıcı etkisi ile göbek yağları dahil bir incelmeyi gözle görülür biçimde hissettiklerini belirtiyorlar. Maydanoz diyeti yorumları arasında vurgu yapılan bir konu da kas kaybetmeden yağ yakıcı özelliğiyle kilo vermeye etkisidir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!