Maydanoz suyu kürü

Kategori: Maydanoz kürü - 3.966 viewsYorum Yazın
Maydanoz suyu kürü

Maydanoz suyu kürü kilo vermek ve ödemi atmak için yapılıyor. Maydanoz suyu kürü İbrahim Saraçoğlu gibi uzmanlar tarafından da öneriliyor. Maydanoz suyu kürü kolayca yapılabilen ve etkili bir kürdür. Bu yazıda maydanoz suyu nasıl yapılır, maydanoz suyu kürü nasıl yapılır gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

Maydanoz suyu kürü nasıl yapılır?

Maydanoz suyu kürü için öncelikle maydanoz suyu hazırlamak gerekiyor. Maydanoz suyu nasıl yapılır? Maydanoz suyu nasıl yapılır sorusu iki temel yönteme işaret ediyor. Bunlar:

 • Maydanoz suyu kaynatma
 • Maydanoz suyu limon kürü

 

Maydanoz suyu kaynatma

Maydanoz suyu kaynatma özellikle kilo vermek için yapılan kürlerde tercih ediliyor. Bunun için bir bağ maydanozu güzelce yıkayıp kaynamakta olan içi su ile dolu tencereye boşaltın. 10-15 dakika kadar kaynatın. Son beş dakikasında bir limonu kabuklarıyla beraber suya ekleyebilirsiniz.

Özellikle karaciğer detoksu için maydanoz suyu yapmak isteyenler maydanoz sapını da tercih edebiliyor. Maydanoz sapı suyu tıpkı maydanoz suyu gibi hazırlanıyor.

 

Maydanoz suyu zayıflama kürü

Maydanoz suyu zayıflama kürü olarak sabah aç karnına içilebiliyor. Eğer yoğun bir kür yapmak istiyorsanız yemeklerden önce ve yatmadan önce maydanoz suyu içebilirsiniz. Günde bir litreden fazla maydanoz suyu içilmemesi öneriliyor.

Maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları incelendiğinde etkisi hemen göze çarpıyor. Maydanoz kürü 1 ayda kaç kilo verdirir? Maydanoz limon kürü ile zayıflayanlar bir aylık kür sonunda 10 kiloya kadar zayıflayabildiklerini dile getiriyorlar.

Bu yorum kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatırmı sorusuna da cevap oluşturuyor.

 

maydanoz suyu kürü-maydanoz suyu nasıl yapılır-maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları-maydanoz limon kürü zararları-maydanoz suyu kaynatma-maydanoz limon kürü ile zayıflayanlar-kaynatılmış maydanoz suyu zayıflatırmı-maydanoz sapı suyu-maydanoz kürü 1 ayda kaç kilo verdirir-maydanoz suyu limon kürü-maydanoz suyu kürü nasıl yapılır-maydanoz suyu kürü ibrahim saraçoğlu-maydanoz limon suyu sarımsak kürü-maydanoz suyu kürü faydaları-maydanoz ve limon suyu kürü-ibrahim saraçoğlu maydanoz suyu kürü-maydanoz suyu zayıflama kürü

maydanoz kürü 1 ayda kaç kilo verdirir

 

Ödem söktürücü maydanoz ve limon suyu kürü

Su tutma, kadınlarda çok yaygın bir metabolik bozukluktır. Her ne kadar kendi içinde bir hastalık değilse de, vücudumuzda bir şeylerin doğru olmadığını gösteren klinik bir işarettir.

Eğer ayak bilekleriniz, bacaklarınız veya karnınız şişmişse, genellikle bir doktora gitmek gereklidir. Bazen, bu sorunun nedeni zayıf bir diyet veya bazı hormonal değişikliklerdir.

Bununla birlikte, uzmanlar bizi önemli bir şey konusunda uyarırlar. Su tutma, bir böbrek, karaciğer veya dolaşım problemini gizleyebilir.

Bu, sorunun ciddi olduğu anlamına gelmez, vücudumuzun toksinleri veya diğer sıvıları yeterince kaldıramadığını gösterir.

Bu nedenle, teşhis edilmesi gereken bir sorundur. Bununla birlikte, bu ortak sorun geri çevrilebilir. Yaşam tarzı alışkanlıklarımızı iyileştirirsek, sağlığımızı geliştireceğiz.

 

Maydanoz suyu kürü için maydanoz suyu nasıl yapılır?

Gerekli malzemeler:

 • 1 taze maydanoz bağı
 • 1 litre su
 • 1 limonun suyu

 

Maydanoz suyu kürü nasıl yapılır?

 

Önce maydanoz yaprakları iyice yıkanır. Bundan sonra, bu şifalı bitki ile bir su hazırlayacaksın. Bunu yapmak için, bir çaydanlıkta bir fincan su (250 ml) kaynatın ve maydanoz demetini çaya ekleyin. Demlendiğinde birkaç dakika durmasına izin verin.

Sonra, limon suyu sıkmak için gidiyoruz. Kabuğundan daha küçük parçalara ayırarak avantaj elde etmekten çekinmeyin. Ardından geniş bir sürahi içinde kalan 3 su bardağı suyunu, limon kabuğunu, limon suyunu ve maydanozu ilave edin.

Karışımı yarım saat bekletin ve daha sonra bu suyu bir cam şişeye boşaltın.

İlk bardağını boş bir mideye koyun. Daha sonra, her yemekten yarım saat önce aşağıdaki iki bardak içilir.

Bu tedaviyi, ayda bir, her 10 günde bir üst üste 7 gün yapabilirsiniz. İyi sonuçları tam zamanında göreceksin.

Bazen bu karışım çiğ olarak hazırlanır ve içerisine sarımsak da eklenebilir. Bu durumda maydanoz limon suyu sarımsak kürü biçiminde adlandırılıyor.

 

Maydanoz suyu kürü faydaları

Maydanoz suyu kürü faydaları maydanoz ve limonun faydalarını birlikte kapsamaktadır. İbrahim Saraçoğlu maydanoz suyu kürü faydalarına sık sık dikkat çekiyor.

Maydanoz ve limonun faydaları

 • Maydanoz çok arındırıcı özelliklere sahip bir bitkidir. Birden fazla antioksidan ve C vitamini sayesinde karaciğer ve kalp sağlığını geliştirir.
 • Bu sebzenin damarlarımızın ve damarlarımızın elastikiyetini de üstlendiğini unutamayız.
 • Aynı zamanda doğru kan dolaşımını destekler ve uçucu yağları vücudumuzdaki biriken sıvıların yok edilmesini optimize eder.
 • Limon sağlık için çok şey yapabilen bir meyvedir. İyi bir organik ve böcek öldürücü limon yararlılığın hazinesidir.
 • Limon, C vitamini, sitratlar, malatlar ve potasyum bakımından en zengin meyvelerden biridir. Bu elementler, özellikle limonlarda bulunan C vitamini, çeşitli vücut dokuları ve hücrelerinin bakımı ve üretimi konularında bize yardımcı olur .
 • Ödemden veya su tutulmasından muzdarip olursanız, o zaman bu önlemi almakta tereddüt etmeyin. Her gün bu limon maydanozu çare ile iki ve üç bardak tüketmek gerekir. Vücudunu büyük bir idrar söktürücü olduğu için detoks etkisiyle temizleyecektir.

 

Maydanoz limon kürü zararları

Maydanoz limon kürü zararları konusunda uzman editörlerimiz kapsamlı bir makale hazırladılar. Maydanoz limon kürü zararları başlıklı makaleyi okumanızı öneriyoruz.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!