Yumurta akı maskesi

Kategori: Genel - 1.096 viewsYorum Yazın
Yumurta akı maskesi

 

Yumurta akı maskesi nasıl yapılır? Bu maske ile yumurta akının cilde faydalarını elde edebilirsiniz. Bu faydalar size yıllarca gençlik kazandırabilir. Yumurta akı maskesi nasıl yapılır sorusunun cevabı hazırlaması kolay, etkisi güçlüdür. Etkileriyle ciltte harikalar yaratabilir. Yumurta akı maskesi siyah nokta başta olmak üzere pek çok cilt sorununda çözüm sağlayabilir.

Yumurta akı cilt beyazlatma

Yumurta akı maskesi nasıl yapılır? Bu cilt hafifletici yumurta akı yüz maskesiyle kendinizi şımartın. Cilt aydınlatma etkisi yanında akne ve sivilce için de kullanabilirsiniz.

Yumurta akı cilt beyazlatma maskesi malzemeleri:

  • 1 çay kaşığı portakal suyu
  • 1 yumurta beyazı
  • 1 tatlı kaşığı zerdeçal tozu

Yumurta akı cilt beyazlatma maskesi tarifi

Yumurta akı ile yüz maskesi nasıl yapılır? Yumurta beyazını ve portakal suyunu küçük bir karıştırma kabına koyun ve köpürene kadar karıştırın. Zerdeçal tozu ilave edin ve iyice karıştırın. parmaklarınızla karışımı yüzünüze uygulayın ve cildinize derinlemesine etki etmesi için dairesel bir hareketle masaj yapın. Yerçekiminin maskeyi aşağı çekmesini önlemek için yatarken 15 dakika boyunca açık tutun.

Zaman dolduğunda, kurutulmuş maskeyi hafifçe yüzünüzden yıkayın ve nemlendirici uygulayın. Mükemmel bir doğal nemlendirici 3-4 damla zeytinyağıdır.

Zerdeçalın sarımsı lekelerinin zerrecik halinde olmasını önlemek için elbiselerinizin üzerine eski bir tişört giyin. Bu yumurta beyazı maske oldukça çabuk kuruyabilir, bu nedenle yıkandıktan sonra cildinize zeytinyağı uygulamak en iyisidir.

Yumurta akı cilt beyazlatma maskesi açıkken konuşmaya veya gülümsemeye çalışmayın çünkü sıkı cildi gerdirmek kırışıklara neden olabilir.

Yumurta akı maskesi nasıl yapılır?

yumurta akı maskesi nasıl yapılır-yumurta sarısı maskesi-yumurta akı maskesi suna dumankaya-yumurta akı maskesi siyah nokta-yumurta akı şeker maskesi-yumurta akı peçete maskesi-yumurta akının yüze zararları-yumurta akı cilt beyazlatma-yumurta akı ve karbonat maskesi-yumurta akı saç maskesi nasıl yapılır-yumurta akı ile yüz maskesi nasıl yapılır-yumurta akı ve şeker maskesi nasıl yapılır-yumurta akı maskesi hergün yapılır mı-yumurta akı maskesi nasıl uygulanır

Yumurta akı maskesi suna dumankaya

Yumurta akı maskesi nasıl uygulanır? Yumurta beyazı, cildiniz için mükemmel bir besindir. Şaşırtıcı derecede ucuz ve süper etkilidir. Yumurta akı doğal bir nemlendirici ve cilt yumuşatıcı olarak işlev gören bir protein içeriyor. Sağlıklı miktarda A vitamini çirkin kırışıklıklar, ince çizgiler doğal olarak ve yüzdeki yumuşaklığı geliştirir. Haftalık bazda yüzünüze yumurta akıları uygularsanız, yumuşak, daha adil ve parlak cilt tonunu elde edebilirsiniz.

Yumurta akı maskesi Suna Dumankaya

Yumurta akı maskesi Suna Dumankaya tarafından da öneriliyor.

 

Yumurta akının yüze zararları

Yumurta akı yüzde gerilme, alerji gibi reaksiyonlara sebep olabilir. Doktor kontrolü olmadan maske uygulamayınız.

Yumurta akı maskesi hergün yapılır mı? Her gün yapılması uygun olmayabilir. Haftada bir uygulama yeterli olacaktır.

 

Diğer yumurta akı maskeleri

  • Yumurta sarısı maskesi
  • Yumurta akı ve karbonat maskesi
  • Yumurta akı şeker maskesi (yumurta akı ve şeker maskesi nasıl yapılır?)
  • Yumurta akı peçete maskesi
  • Yumurta akı saç maskesi (yumurta akı saç maskesi nasıl yapılır)

 

Yumurta akı maskesi yazısı ilk önce Genç Kalanlar üzerinde ortaya çıktı.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!