Zayıflatan maydanoz kürü

Kategori: Maydanoz kürü - 139.026 viewsYorum Yazın
Zayıflatan maydanoz kürü

Zayıflatan maydanoz kürü yaparak sizi rahatsız eden fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu kadar kolay mı diyebilirsiniz. Elbette kolay! Vereceğimiz zayıflatan maydanoz kürü tarifi ile uzmanların belirttiğine göre bir aylık sürede 4-6 kilo vermek bile mümkün olabiliyor. Zayıflatan maydanoz kürü nasıl yapılır bu yazıda detaylarıyla okuyabilirsiniz.

Zayıflatan maydanoz kürü tarifi

Maydanoz suyu olarak bilinen maydanoz kaynatıp suyunu içmek de maydanoz kürü olarak biliniyor. Konuyla ilgili maydanoz suyu nasıl yapılır başlıklı yazımızı incelemenizi öneriyoruz. Bu yazıda vereceğimiz tarif maydanoz kaynatıp suyunu içmek değil maydanoz sıkıp suyunu içmek olarak tanımlanabilir.

Zayıflatan maydanoz limon kürü için gerekli malzemeler

  • Bir demet maydanoz
  • İki yemek kaşığı limon suyu (Taze sıkılmış olmalıdır)
  • İki bardak içme suyu

Maydanoz ile zayıflatan kürü tarifi

Zayıflatan maydanoz limon kürü için önce bir demet maydanozu güzelce yıkayın. Sonra yapraklarını küçük parçalara bölerek bir mutfak robotunun içerisine atarak parçalayın. Daha sonra bir kavanoza koyduğunuz maydanoz ezmesinin içerisine bir bardak içme suyu ve iki yemek kaşığı limon suyunu ilave edin.

Bu sefer bir blender yardımıyla maydanoz, su ve limonun iyice karışmasını sağlayın. Ardından bir bardak içme suyu daha ekleyip tekrar karıştırın. Zayıflatıcı maydanoz kürü suyunun artık hazırdır!

maydanoz kaynatıp suyunu içmek-zayıflatan maydanoz kürü-maydanoz suyu nasıl yapılır-maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları-maydanoz kürü ile zayıflayanlar-maydanoz limon kürü zararları-maydanoz kürü nasıl yapılır-maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir-zayıflatan maydanoz limon kürü-zayıflatan maydanoz kürü tarifi-zayıflatan maydanoz ve lahana kürü ile zayıflayanlar-ibrahim saraçoğlu zayıflatan maydanoz kürü

zayıflatan maydanoz limon kürü

 

Maydanoz kürü ile zayıflayanlar neler öneriyor?

Maydanoz kürü ile zayıflayanlar zayıflatıcı maydanoz kürünü sabah aç karnına ve kahvaltıdan 15 dakika önce içilmesini öneriyorlar. Zayıflatan maydanoz limon kürü günde bir bardak içilebilir. Eğer çok daha hızlı kilo vermek istiyorum diyorsanız ve maydanoz limon kürü zararları arasında yer alan mide sorunlarım yok diyorsanız akşam yemeğinden iki saat sonra ve yatmadan en az bir saat önce bir bardak daha içebilirsiniz.

Zayıflatan maydanoz suyu 15 gün düzenli kullanılıp beş günlük aradan sonra bir 15 günlük süre daha içilebilir. İki aydan fazla içilmemesi öneriliyor. Çünkü sağlık açısından oluşabilecek risklerin kontrol edilmesi için doktor kontrolü büyük önem taşıyor.

 

Maydanoz limon kürü ile kaç kilo verilir?

Maydanoz kürünün tarifine lahana ekleyerek lahana maydanoz kürü elde edilebilir. Zayıflatan maydanoz ve lahana kürü ile zayıflayanlar veya yalnızca maydanoz kürü ile zayıflayanlar ayda 2 ile 6 kilo arasında değişen kilo kayıplarından söz ediyorlar.

Elbette her bünyenin tepkisi farklı olacaktır. Bu nedenle daha ayrıntılı bilgiler için maydanoz kürü ile zayıflama isimli makalemizi okumanızı öneriyoruz. Ayrıca yine konuyla ilgisi dolayısıyla maydanoz limon kürü ile zayıflayanların yorumları başlıklı makalemizi de özellikle incelemeniz eskilerin tabiriyle menfaatiniz icabıdır. Maydanoz kürü ile ilgili tüm bilgileri maydanoz kürü nasıl yapılır başlığıyla uzun bir yazıda ele aldık.

İbrahim Saraçoğlu zayıflatan maydanoz kürü

İbrahim Saraçoğlu zayıflatan maydanoz kürü tavsiye ediyor. Yukarıda bu kürün nasıl yapılacağını okuyabilirsiniz. Aşağıdaki videoda ise İbrahim Saraçoğlu zayıflatan maydanoz kürü ile ilgili bilgileri kendisinden izleyebilirsiniz.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!